Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Apple iPhone 11 Pro Max

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple iPhone 11 Pro Max – folie i szkła ochronne

Wszystkie produkty przeznaczone do ochrony iPhone’ów wyróżniają się nie tylko solidnym wykonaniem, wytrzymałością i elegancją, ale przede wszystkim – zabezpieczeniem iPhone’a na wielu poziomach. Folie i szkła ochronne do telefonów tej marki są wykonane z najlepszych materiałów i wyróżniają się wyjątkową trwałością.

W serwisie Youtab.pl znajdziesz szeroki wybór produktów, dzięki którym zabezpieczysz Apple iPhone 11 Pro Max. W tej zakładce zestawiliśmy folie i szkła ochronne do tego modelu renomowanych, sprawdzonych producentów (np. Szkło hartowane 9D SCREEN PRO+ czy Szkło hartowane 3D 3MK HARDGLASS MAX). Dużą popularnością cieszą się szkła na cały ekran (3D 6D 9D), które zapewniają bardzo wysoki poziom ochrony całego wyświetlacza. Wśród nich nie brakuje także produktów PREMIUM. Jednym z nich jest np. Szkło hartowane 3D WHITESTONE DOME UV. Szkło tej marki idealnie pokrywa całą powierzchnię wyświetlacza, a dzięki twardości 9H ekran jest chroniony przed upadkiem, uszkodzeniami czy zarysowaniem. Dodatkowo, idealna przejrzystość oraz wrażliwość na dotyk powodują, że oryginalny produkt firmy SCREEN PRO+ jest wygodny w użytkowaniu, a ekran smartfona – w pełni zabezpieczony. Wybierz także szkło na aparat (np. Szkło na aparat 3MK FG CAMERA), by cieszyć się ochroną iPhone’a na naprawdę wysokim poziomie.

Folia lub szkło ochronne do smartfona to produkt, w który warto się zaopatrzyć. Dobrze dobrane do konkretnego modelu szkło, odporne na urazy i rysy, odpowiednio przezroczyste, doskonale zabezpieczy telefon na wysokim poziomie. Dobierz do niego etui do Apple iPhone 11 Pro Max, które także znajdziesz na Youtab.pl i ciesz się pełną ochroną. Sprawdź i przekonaj się sam.