Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Alcatel 3L

(0 wyników)

Alcatel 3L – folie i szkła ochronne


Wybierając folie i szkła ochronne, szczególną uwagę zwracamy nie tylko na jakość produktu, ale również na perfekcyjne dopasowanie do telefonu. W tym wypadku istotne jest bowiem nie tylko to, jak wybrane akcesorium przylega do wyświetlacza, ale również czy nie zaburza korzystania z ekranu dotykowego.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz folie i szkła ochronne dedykowane Alcatel 3L, które Idealnie współpraca z ekranem dotykowym w każdych warunkach. Dzięki temu wybierając jeden z produktów dostępnych na Youtab.pl zawsze stawiasz na jakość w nowoczesnym wydaniu. Wśród dostępnego asortymentu dużą popularnością cieszy się szkło hartowane 9H. Dzięki grubości jedynie 0,3 mm doskonale współgra z ekranem dotykowym zapewniając najwyższy komfort użytkowania.

W naszym sklepie internetowym Youtab.pl znajdziesz nie tylko akcesoria chroniące wyświetlacz, ale również całą obudowę. Jeżeli potrzebne jest Ci dodatkowo etui na telefon, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Wybierz już teraz interesujące Cię kategorie i zamów potrzebny asortyment w jednym miejscu.