YOUTAB

Alcatel 1S 2019

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Alcatel 1S 2019 – folie i szkła ochronne


Łatwość montażu to jedna z cech, które są niezwykle istotne dla osób wybierających folie i szkła ochronne. Wynika to głównie z faktu, że jej założenie nie zabiera wiele czasu, jednak nieprawidłowo wykonane może sprawić, że telefon będzie wyglądał nieestetycznie lub też ulegnie całkowitemu zniszczeniu folia, lub szkło ochronne.

Właśnie z tego powodu na Youtab.pl tak dużą wagę przywiązujemy do jakości oferowanych produktów. W tym dziale znajdziesz akcesoria dedykowane do Alcatel 1S 2019, które w perfekcyjny sposób zadbają o długą i nienaganną żywotność wyświetlacza.

Dlaczego nasze produkty są tak wysoko oceniane przez klientów? Wynika to głównie z faktu, ze wybierając folię lub szkło ochronne, możesz zdecydować się na wariant, który jest nie tylko trwały, ale również niezwykle prosty w montażu. Na Youtab.pl znajdziesz m.in. szkło hartowane 9H Alcatel 1S 2019, którego innowacyjna technologia sprawia, że podczas zakładania nie pozostają bąbelki powietrza.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także etui do telefonu, które zapewni znakomitą ochronę na całej powierzchni telefonu. Jest to szczególnie istotne w przypadku smartfonów, których obudowa zamontowana jest na stałe. Sprawdź już teraz pełen asortyment dostępny na Youtab.pl i zadbaj o bezpieczeństwo swojego telefonu już od dnia jego zakupu.