Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Xiaomi Redmi Note 8 Pro

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Xiaomi Redmi Note 8 Pro – zabezpieczenie pasujące do każdej sytuacji

Żyjemy w czasach, w których bez swojego smartfona nie wychodzimy praktycznie z domu. To osobiste urządzenie zawiera w sobie wiele informacji, bez których czulibyśmy się, jak bez jednej ręki. O tak istotne narzędzie pracy, rozrywki należy odpowiednio zadbać, dlatego zakup etui do telefonu Redmi Note 8 Pro jest niezbędny. Jeśli poszukujesz osłony, która sprawi, że Twój smartfon nie będzie miał kontaktu z czynnikami zewnętrznymi, to trafiłeś pod odpowiedni adres.
Kabura, czyli etui z klapką na każdy wypadek

Zależy ci na tym, aby obudowa prezentowała się elegancko i reprezentatywnie? Zwróć uwagę na etui wykonane ze skóry i TPU. Dodatkowo o stabilizację zadbają wbudowane wewnątrz magnesy. Podczas oglądania video lub zdjęć docenisz wartość jaką jest magnes umiejscowiony od zewnątrz. Rozwiązania tego typu nie blokują zasięgu, sygnału, oferują dodatkowe miejsce na kartę płatniczą oraz chronią telefon przy upadkach z dużym impetem.

Case karbon w przystępnej cenie z wysoką wytrzymałością na zagrożenia mechaniczne

Użytkownicy smartfonów cenią sobie łatwy dostęp do wszystkich jego funkcji. Warto z tego powodu skorzystać z etui, które są dokładnie dopasowane i zapewniają swobodę w korzystaniu z przycisków i wejść. Wpięcie słuchawek, ładowanie czy korzystanie z przycisków bocznych nie będzie utrudnione. Z kolei urządzenie będzie osłaniane przez tworzywo z materiału TPU i mocnej gumy zachowując przy tym nienaganny wygląd. Nawet przy najbardziej intensywnych zagrożeniach mechanicznych będziesz miał możliwość mycia i czyszczenia etui.

Wielofunkcyjne osłony dla twojego smartfona bezpośrednio od producenta

Gwarantujemy ci, że wszelkie produkty, które znajdziesz na naszej stronie pochodzącą wprost od renomowanych producentów przodujących na rynku etui do modelu Redmi Pro 2. Wykonane z najwyższej jakości materiałów mogą także pełnić kilka funkcji równocześnie. Obudowa może być dodatkowo wyposażona w eleganckie przegródki, do których możesz włożyć dokumenty, karty czy też gotówkę. W żaden sposób nie wpłynie to na pogorszenie ochrony twojego telefonu w razie upadku.