Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Xiaomi Redmi K30

(9 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Xiaomi Redmi K30 – etui do telefonu

Na Youtab.pl prezentujemy etui Xiaomi Redmi K30. Oferta dostępna na Youtab.pl została dobrana w taki sposób, aby wybór idealnego produktu przychodził nie tylko szybko, ale i bez problemu.
Nasza oferta została przygotowana w taki sposób, aby wybrane etui Xiaomi Redmi K30 zapewniało profesjonalną ochronę, zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wśród dostępnego asortymentu dużą popularnością cieszy się etui marki YouTab typu etui plecki. Produkt jest niezwykle odporny na uszkodzenia oraz wykonany został z poliwęglanu, oraz elastycznego TPU.

Dużą popularnością wśród użytkowników w dziale etui Xiaomi Redmi K30 cieszy się także etui marki Youtab należące do typu etui magnetyczne oraz etui plecki. W przypadku tego produktu ramka i plecy zostały połączone za pomocą trwałych magnesów, co zapobiega samowolnemu otwieraniu się pokrowca. Dodatkowo oferowane w dziale etui Xiaomi Redmi K30 akcesorium wyposażone zostało w delikatne wybrzuszenie dookoła kamery, dzięki czemu obiektywy nie są narażone na kontakt z innymi powierzchniami

Na Youtab.pl oferujemy także bogaty wybór folii i szkieł ochronnych, które zapewnią kompleksową ochronę każdemu modelowi telefonu. Sprawdź już teraz pełną ofertę naszego sklepu internetowego i zamów idealny wariant produktu.