Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Xiaomi Redmi 8

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Xiaomi Redmi 8 – etui do telefonu

W tym dziale oferujemy niezwykle nowoczesne etui Xiaomi Redmi 8. Jeżeli interesuje Cię funkcjonalna obudowa, która świetnie sprawdzi się w każdych warunkach, to oferta naszego sklepu internetowego bez trudu spełni Twoje wymagania.
Na Youtab.pl w dziale etui Xiaomi Redmi 8 prezentujemy nowoczesną obudowę, która w żaden sposób nie ogranicza codziennego korzystania z telefonu. Wybierając oferowany produkt z działu etui Xiaomi Redmi 8, zyskujesz jednocześnie niezawodną ochronę, jak i swobodny dostęp do każdego z przycisków zewnętrznych czy portów. W naszym asortymencie na szczególną uwagę zasługuje etui typu magnetyczne, etui plecki marki YouTab. Prezentowany w dziale etui Xiaomi Redmi 8 pokrowiec składa się z ramki z wytrzymałego aluminium lotniczego, tylnej obudowy ze szkła hartowanego oraz ochronnego szkła hartowanego przeznaczonego na ekran telefonu o twardość na poziomie 9H.

Wśród dostępnego asortymentu w dziale etui Xiaomi Redmi 8 dużą popularnością cieszy się produkt marki YouTab typu etui designerskie oraz etui plecki. Prezentowany produkt został wykonany z niezwykle trwałego materiału dla zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania. Dodatkowo smukła konstrukcja oraz grubość zaledwie 0,3 mm sprawia, że oferowane etui nie zwiększa wymiarów telefonu.

W naszym sklepie internetowym oferujemy także wygodne w użyciu folie i szkła hartowane, które świetnie sprawdzają się jako ochrona wyświetlacza. Sprawdź już teraz pełną ofertę i wybierz produkt, który perfekcyjnie zadba o bezpieczne użytkowanie Twojego telefonu.