Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Xiaomi Redmi 7A

(0 wyników)

Xiaomi Redmi 7A – etui do telefonu

Chcesz kupić oryginalny i trwały pokrowiec? Zapewnij unikalny wygląd swojego telefonu, wybierając jeden z wielu modeli dostępnych u nas w sprzedaży. Założony pokrowiec pomoże zachować idealny stan techniczny i wizualny urządzenia przez długi czas. Unikniesz potrzeby jego serwisowania po przypadkowym uszkodzeniu np. podczas noszenia w kieszeni lub damskiej torebce wraz z innymi przedmiotami.
Poznaj dostępne rodzaje etui do Xiaomi Redmi 7A

Oferowane przez nas pokrowce to wysokiej klasy produkty pochodzące od uznanych producentów i zapewniające najwyższy stopień ochrony urządzenia. Sprawdź jaki rodzaj konstrukcji będzie najodpowiedniejszy dla Twoich potrzeb.

Nowoczesny i praktyczny front

Zdecyduj się na case CLEAR VIEW, by mieć możliwość korzystania z funkcjonalności bezbarwnego frontu dającego błyskawiczny dostęp do informacji na ekranie telefonu. Pokrowiec wytworzony został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, jakim jest TPU. Zaprojektowany z dbałością o każdy detal konstrukcji, gwarantuje dobrą ergonomię podczas użytkowania urządzenia. Nie wpływu na przenikanie zasięgu sieci komórkowej, GPS, i WiFi.

Wytrzymała konstrukcja

Wytrzymałe etui IRON RING zostało wytworzone z wytrzymałego poliwęglanu i termoplastycznego poliuretanu. Umożliwia korzystanie z magnetycznych uchwytów samochodowych. Jest produkowane w kilku wariantach kolorystycznych. Zaprojektowanie specjalnie pod dane urządzenie, gwarantuje idealne spasowanie. Unikalny pierścieniowy uchwyt ułatwia bezpieczne przenoszenie.

Elegancja i najlepsza ochrona

Etui MAGNETIC 3W1 jest złożone z dwóch tafli szkła hartowanego, które charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Oferuje najlepszy z możliwych poziom kompleksowej ochrony telefonu. Obecne magnesy uniemożliwiają przypadkowe otwarcie futerału. Ramka etui została wyłożona miękkim materiałem od wewnątrz, by uniknąć ryzyka zarysowania obudowy.

Wyposaż swój smartfon w dodatkową ochronę w postaci etui do Xiaomi Redmi 7A. Kupując w naszym sklepie internetowym www.youtab.pl wraz ze szkłem hartowanym na ekran, zabezpieczysz go przed powstawaniem niepożądanych rys oraz zbiciem wskutek uderzenia o twardą nawierzchnię.