Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Xiaomi Pocophone F1

(0 wyników)

Etui Xiaomi Pocophone F1 – dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez telefonu


Jeśli jesteś osobą, która nie wyobraża sobie życia bez telefonu, to zapewne wybór odpowiedniego pokrowca może być nie lada wyzwaniem. Zanim dokonasz zakupu, warto przyjrzeć się bliżej ofercie i skonfrontować ją z oczekiwaniami wobec etui Xiaomi Pocophone F1. Jeśli nie ruszasz się z domu bez telefonu i chcesz mieć stałą możliwość do podglądu na wyświetlacz oraz szybki dostęp, to jest to rozwiązanie dla ciebie. Pamiętaj tylko, aby obudowa Xiaomi Pocophone F1 była odpowiednio chroniona.

Eleganckie etui Xiaomi Pocophone F1 typu portfel, zamykane na magnes

Miłośników nieskalanej elegancji z pewnością zaciekawi etui Xiaomi Pocophone F1 wykonane z eleganckiej skóry ekologicznej wraz z wkładką do umieszczenia telefonu. Wykonane z wytrzymałego TPU posiada także niezwykle przydatne przegródki na gotówkę, karty oraz dokumenty. Zwieńczeniem jest zamknięcie na magnes, dzięki czemu obudowa Xiaomi Pocophone F1 będzie chroniona przez cały czas. Etui Xiaomi Pocophone F1 typu portfel umożliwia także wygodne oglądanie video i zdjęć. Wszystko bez pogrubiania, osłabiania sygnału czy zasięgu.

Pancerna i aluminiowa osłona Xiaomi Pocophone F1

W sytuacji, gdy nie możesz zdecydować się na jedno rozwiązanie, to polecimy ci połączenie dwóch! Przykładem jest synteza pokrowców typu bumper oraz carbon glass. To najtwardsze na rynku szkło hartowane na plecki oraz ramka z aluminium lotniczego. Obudowa Xiaomi Pocophone F1 będzie chroniona bardziej niż kiedykolwiek! Wszystko połączone za pomocą trwałych magnesów zniweluje praktycznie do zera sytuacje samowolnego otwierania się etui Xiaomi Pocophone F1. Nie ma możliwości, aby zarysować obudowę Xiaomi Pocophone F1, to w wyniku użycia miękkiego materiału, którym ramka jest wyłożona od środka.

TPU, skóra, poliwęglan dla ochrony twojego Xiaomi

Produkty pochodzące od znanych producentów etui Xiaomi Pocophone F1 znajdziesz w tej kategorii w kilku wariantach przy użyciu różnorodnych materiałów. Pokrowce wykonane ze skóry oraz TPU poddanemu szczotkowaniu sprawi, że zapomnisz o brudzie i pozostawionych odciskach palców na swoim telefonie. Maksimum korzyści przy grubości zaledwie 1,4 mm wraz ze szkłami hartowanymi i to w naprawdę atrakcyjnych cenach.