Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Xiaomi Poco F3

(9 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Etui do telefonu Xiaomi Poco F3W tej kategorii oferujemy etui designerskie, portfelowe, plecki oraz magnetyczne. Nasz asortyment został dobrany w taki sposób, aby każdy klient z łatwością znalazł wariant idealny dla siebie.

Na szczególną uwagę zasługuje innowacyjne etui magnetyczne firmy Youtab. Produkt stanowi połączenie pokrowca typu “bummer” oraz “carbon glass”, a więc ramki z aluminium lotniczego oraz wbudowanych plecków ze szkła hartowanego 9H. Dodatkowo oferowane etui magnetyczne wyposażone jest w ochronne szkło hartowane 9D na pełen ekran telefonu.

Poznaj już teraz etui plecki marki Youtab. Produkt jest w 100% oryginalny. Dodatkowo złożony jest z jednolitej ramki ze wzmocnionego TPU oraz poliwęglanowego przezroczystego tyłu. Oferowane etui plecki posiada specjalne elementy ochronne na boczne przyciski telefonu.

Na Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które pozwoli na zapewnienie profesjonalnej ochrony obudowy. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, że jakość może iść w parze z przystępną ceną.