Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Xiaomi Mi Mix 3

(0 wyników)

Akcesoria GSM do rozsuwanej konstrukcji – etui Xiaomi Mi Mix 3


Telefon Xiaomi Mi Mix 3 jest pierwszym na rynku dostępnym smartfonem ze stajni Xiaomi z nietypową, rozsuwaną obudową. Cały przód urządzenia wypełniony jest wyświetlaczem, użytkownik nie ma do czynienia z żadnymi wcięciami, otworami. Z tego też względu warto zakupić etui Xiaomi Mi Mix 3, gdyż te podzespoły należy w odpowiedni sposób ochronić. To o wiele opłacalna inwestycja niż wizyta w serwisie i naprawa smartfona.

Obramowania wysokiej jakości zabezpieczeniem na każdą ewentualność

Wśród produktów z naszej oferty można znaleźć obramowania, dzięki którym obudowa Xiaomi Mi Mix 3 będzie w pełni chroniona. Zabezpieczenie obiektywu, lampy błyskowej i pozostałych części będzie możliwe za sprawą etui Xiaomi Mi Mix 3 z poliwęglanu. Ta powierzchnia nie pozwoli, aby na niej został jakikolwiek ślad. Poza tym nie zwiększa rozmiarów urządzenia i pozwala na dobre trzymanie w dłoni. To warstwa ochronna twojego smartfona, która wykonana z wysokiej jakości TPU zapewni równocześnie designerski wygląd.

Skuteczna i wyprofilowana powłoka dla Xiaomi Mi Mix 3

Jeśli nie chcesz zakłócić smukłego wyglądu swojego telefonu, to powinna zainteresować cię opcja etui Xiaomi Mi Mix 3 wraz z inteligentną klapką. Stworzone ze specjalnej powłoki chroni przed wszelkiemu rodzajowi zanieczyszczeniami. Prześwitująca klapka sprawia, że obudowa Xiaomi Mi Mix 3, jak i ekran jest widoczny non stop, bez konieczności otwierania osłony na telefon. Za tak niewielką cenę możesz skorzystać z wytrzymałego na uszkodzenia tworzywa sztucznego TPU.

Miej przy sobie zawsze najważniejsze rzeczy

Zachowaj przy sobie swój niezbędnik i to w eleganckim etui Xiaomi Mi Mix 3 ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Dodatkowe przegródki na gotówkę, karty oraz dokumenty pozwolą ci na ograniczenie ilości przedmiotów spoczywających w twoich kieszeniach. Obudowa Xiaomi Mi Mix 3 będzie chroniona za sprawą osłonki zamykanej na magnes, twój smartfon z niej samoistnie się nie wysunie. Ponadto uzyskasz swobodę do dostępu do wszystkich gniazd i przycisków. Elegancja wraz z wygodą i praktycznością, to właśnie to, czego od tak dawna szukałeś! Wszystkie produkty w naszym sklepie oferowane są w szerokim spektrum kolorów.