YOUTAB

Etui Xiaomi Mi A2 Lite

(6 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Xiaomi Mi A2 Lite – etui do telefonu


Pokrowiec jest nie tylko formą zabezpieczenia telefonu przed niepożądanymi skutkami otarć i zarysowań jego bryły, które psują estetyczny wygląd. Ma także wpływ na zapobieganie uszkodzeniom mechanicznym, które powodują nieprawidłowe funkcjonowanie urządzenia. Dodatkową zaletą jest także możliwość wpływu na jego zewnętrzny wygląd. Kupując etui do Xiaomi Mi A2 Lite produkowane przez uznanych producentów, masz pewność co do jakości, w pełni zgodnej ze specyfikacją techniczną produktu.

Jakie pokrowce są warte uwagi dla Xiaomi Mi A2 Lite?

Obecnie na rynku znajdziesz kilka odmiennych rodzajów etui, pozwalających każdemu wybrać to, które najlepiej spełni stawianie przez niego oczekiwania odnośnie oferowanych funkcjonalności.

Etui DUX DUCIS SKIN PRO posiada kieszonkę przeznaczoną na kartę płatniczą. Dostępność kilku odcieni kolorystycznych zapewnia każdemu użytkownikowi telefonu łatwy wybór preferowanego wariantu. Zawiera rozkładaną podstawkę, która pozwala ustawić urządzenie poziomo dla bardziej komfortowego oglądania filmów. Nie wpływa na ograniczenie zasięgu sieci komórkowej, nie tłumi sygnału GPS czy WiFi.

Dla osób, które szukają najwyższej jakości ochrony, proponujemy etui YCADEN POLICARBON. Wykonane zostało z bardzo wytrzymałego poliwęglanu. Dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych. Silikonowa powłoka zapobiega powstawaniu zabrudzeń, a także sprawia, że odciski palców są całkowicie niewidoczne. Idealne dopasowane do wszystkich przycisków i złączy zapewnia komfortowe użytkowanie urządzenia.

Najwyższy poziom ochrony telefonu

Plecki SPIGEN RUGGED ARMOR to produkt najwyższej światowej klasy, idealny wybór dla Twojego Xiaomi Mi A2 Lite. Spełnia najwyższe normy wytrzymałościowe, co zostało potwierdzone spełnieniem norm zawartych w militarnym standardzie MIL-STD. Dla zapewnienia lepszego chwytu powierzchnia jest antypoślizgowa. Wyższe krawędzie wokół aparatu chronią go przed zarysowaniami. Ramka jest wyposażona w poduszki powietrzne w narożnikach, aby jeszcze lepiej chronić podczas upadku bryłę urządzenia.

Zapewnij bezpieczeństwo Twojego smartfona już dziś, kupując etu oraz akcesoria ochronne za pośrednictwem www.youtab.pl. Nałożenie folii lub szkła hartowanego na wyświetlacz zapewni jeszcze większą ochronę urządzenia w każdej sytuacji. U nas znajdziesz tylko sprawdzone produkty uznanych marek.