Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Xiaomi Mi A2 / Mi 6X

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Xiaomi Mi A2/Mi 6X – etui do telefonu


Xiaomi Mi A2/Mi 6X – ochrona smartfona

Etui do telefonu to nie tylko dodatek, który ma na celu ozdobienie naszych urządzeń. To również idealny sposób na zapewnienie im stuprocentowej ochrony przed uszkodzeniami, które mogą powstać nawet w wyniku codziennego użytkowania. Nosząc telefon w kieszenie bez pokrowca, czy tez chowając go do plecaka lub torby, możemy spowodować, że na jego obudowie powstaną nieestetyczne ryby, przetarcia i odbarwienia. Dodatkowo korzystając ze smartfona bez case’a musimy być świadomi, że urządzenie w każdej chwili może upaść. Tego typu sytuacja może spowodować trwałe zniszczenie lub powstanie awarii, których usunięcie zazwyczaj jest bardzo kosztowne. Aby zapobiec negatywnej zmianie wyglądu naszego telefonu, a także móc sprawnie korzystać z jego funkcji przez dłuższy czas, warto zakupić etui do Xiaomi Mi A2/Mi 6X.

Jakie pokrowce oferujemy?

Wszystkie futerały dostępne w naszej ofercie cechują się najwyższa jakością wykonania. Do produkcji wykorzystano wyłącznie najtrwalsze na rynku materiały. Zastosowanie materiału poliwęglanowo-poliuretanowego, mocnej gumy, czy skory ekologicznej, zapewnia pełne bezpieczeństwo i ochronę przed defektami. Dodatkowo kupując etui z naszego sklepu nie musisz obawiać się, że będzie zbyt luźne, czy też będzie zakrywać ważne wloty. Pokrowce do Xiaomi Mi A2/Mi 6X są idealnie dopasowane do konkretnego modelu. Dzięki temu przylegają do obudowy, nie powodując ryzyka wysunięcia się urządzenia. Posiadają także niezbędne wycięcia na wejścia do ładowarki, słuchawek, czy otwory na mikrofon oraz głośnik.

Etui do Xiaomi Mi A2/Mi 6X — które wybrać?

Jeśli lubisz klasyczne i pełne klasy rozwiązania, polecamy etui DUX DUCIS SKIN PRO wykonane z eko-skóry. Futerał jest dostępny w kolorze czarnym, granatowym i różowym, dzięki czemu idealnie sprawdzi się zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet.

Z kolei jeśli często zdarza Ci się upuścić telefon i szukasz dodatkowej ochotny, wybierz etui pancerne IRON RING z poliwęglanu oraz materiału TPU, który powoduje rozprowadzenie całej siły upadku po całej powierzchni. Dzięki temu podczas uderzenia urządzenia o podłoże, nie ulegnie ono awarii.

Etui do smartfona nie musi być sztampowe. Wybierz spośród różnorodnych rozwiązań, które odmienia wizualnie Twój telefon nadając mu największą ochronę przed uszkodzeniem.