Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Vivo X60 Pro

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Etui do telefonu Vivo X60 ProW tej kategorii znajdziesz etui plecki do telefonu Vivo X60 Pro. Nasza oferta została dobrana w taki sposób, aby zapewnić optymalną ochronę telefonu w każdych warunkach. Wysoka jakość użytych materiałów sprawia, że wybrane etui będzie służyło przez długi czas.

Sprawdź wyjątkowe etui plecki od Youtab. Produkt wyróżnia ponadprzeciętna wytrzymałość i prosty, ale stylowy design. Oferowane etui plecki złożone jest z jednolitej ramki ze wzmocnionego TPU oraz poliwęglanowego, przezroczystego tyłu. Dodatkowo produkt możesz łatwo utrzymać w czystości. Prezentowane etui plecki jest idealnie dopasowane do telefonu, dzięki czemu nie zakłóca codziennego korzystania ze smartfona. Plecy etui malowane są lakierem UV. Etui jest antypoślizgowe, dzięki czemu nie zsuwa się samoistnie z żadnych powierzchni.

Zależy Ci na kompleksowej ochronie posiadanego telefonu? W takim razie wybierz folie ochronne i szkła hartowane, które również dostępne są na Youtab.pl. Przekonaj się już teraz, jak bogaty asortyment oferujemy.