Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Sony Xperia 10 II

(0 wyników)

Sony Xperia 10 II – etui do telefonu


 W tej kategorii znajdziesz bogaty wybór etui do telefonu. Wybierz popularne etui plecki, portfelowe lub z klapką. Nasza oferta została dobrana w taki sposób, aby każdy klient znalazł wariant idealny dla siebie.

W naszym sklepie internetowym dużą popularnością cieszy się etui plecki marki Flexjack. Produkty wykonano ze szczotkowanego TPU, który perfekcyjnie wydobywają strukturę powierzchni tworzywa. Oferowane etui plecki zwraca uwagę smukłością. Jego grubość wynosi zaledwie 1,4 mm, dzięki czemu jest perfekcyjnie dopasowane do telefonu.

Na szczególną uwagę zasługuje także etui portfelowe marki DUX DUCIS. Produkt dostępny jest w kilku kolorach, aby każdy klient mógł znaleźć wariant idealny dla siebie. Prezentowane etui z klapką zwraca uwagę doskonałą ochroną w razie upadku. Produkt uzupełniony został o wygodne miejsce na kartę płatniczą, co sprawia, że jest wyjątkowo praktyczne także w codziennym użytkowaniu.

W ofercie naszego sklepu internetowego są także niezawodne folie i szkła hartowane. Przekonaj się już dziś, jak bogaty asortyment oferujemy.