YOUTAB

Etui Sony Xperia 1

(0 wyników)

Trwałe i eleganckie etui Sony Xperia 1


Chcesz odmienić wygląd swojego telefonu Sony Xperia 1? Zależy Ci na dobrej ochronie przed zagrożeniami mechanicznymi? A może i jedno, i drugie? Niezależnie od tego, które z tych zdań bardziej odpowiada Twojemu celowi, przyda Ci się dobre etui Sony Xperia 1. W ofercie sklepu internetowego YouTab.pl znajdziesz akcesoria, które łączą w sobie zalety atrakcyjnego wizualnie dodatku oraz znakomitego zabezpieczenia telefonu przed uszkodzeniem. Zachęcamy Cię więc do rozejrzenia się wśród produktów dostępnych w tej kategorii.

Przystępne ceny produktów

Jedną z zalet zakupów dokonywanych poprzez naszą stronę, są konkurencyjne ceny obudów i innych akcesoriów. Dbamy o to, aby każdy klient mógł sobie pozwolić na solidne etui Sony Xperia 1, ponieważ uważamy, że stanowi ono podstawę ochrony urządzenia. Nie zakładając pokrowca na telefon, narażasz go na wiele negatywnych czynników, które mogą być powodem nawet całkowitego zniszczenia smartfona. Obudowa Sony Xperia 1 to zatem drobna inwestycja, która po prostu się opłaca. Lepiej bowiem zapobiegać zarysowaniu czy popękaniu wyświetlacza niż radzić sobie z ich skutkami.

Brak styczności telefonu z podłożem

Nasze obudowy Sony Xperia 1 są tak skonstruowane, że odseparowują Twój telefon od prostej powierzchni, na której go kładziesz. Nawet jeśli umieścisz smartfona na podłożu wyświetlaczem do dołu, nie będzie się on stykał z daną powierzchnią. Jest to zasługa rantów etui, a w przypadku modeli kabura i portfel – zamykanej klapki. Nasze produkty doskonale chronią również aparat i lampę błyskową. Etui Sony Xperia 1 ograniczają także ich kontakt z podłożem. Jeśli natomiast masz obawy, że zarysujesz kamerę, nieopatrznie umieszczając telefon w towarzystwie ostrych przedmiotów, zaopatrz się w specjalne szkło hartowane na ten element smartfona.

Ponadczasowy design obudowy

Wśród oferowanych produktów znajduje się obudowa Sony Xperia 1 w eleganckim stylu, który nie traci na aktualności. Możesz zdecydować się na przykład na akcesoria wykonane z ekoskóry i mocnej gumy albo ze sztucznego tworzywa TPU. Niezależnie od tego, co wybierzesz, oferowana przez nas obudowa Sony Xperia 1 posłuży Ci przez długi czas.