Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Samsung Galaxy XCover 5

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Etui do telefonu Samsung Galaxy Xcover 5W tej kategorii znajdziesz etui pancerne, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Dużą popularnością cieszy się również klasyczne etui plecki, etui z klapka oraz portfelowe.

Na szczególną uwagę zasługuje etui portfelowe marki Litchi. Produkt wykonany został z eleganckiej skóry ekologicznej oraz wyposażony we wkładkę wykonana z wytrzymałego TPU do umieszczenia telefonu. Oferowane etui portfelowe ma zamknięcie na magnes. Produkt nie blokuje sygnału GPS, WiFi ani zasięgu sieci.

Poznaj już teraz etui portfelowe marki Tech-Protect. Produkt wykonany jest z eleganckiej ekoskóry oraz uzupełniony został o wkładkę do umieszczenia telefonu. Prezentowane etui z klapką wykonano z wytrzymałego TPU. Produkt zamykany jest magnes oraz posiada trzy kieszenie na karty. Dodatkowo wnętrze wyłożone jest miękkim materiałem, które nie powoduje zarysowań i przetarć telefonu, nawet przy upadku.

Sprawdź również bogatą ofertę folii i szkieł ochronnych. Postaw na kompleksowe rozwiązania, które sprawią, że Twój smartfon będzie chroniony bez względu na to, co robisz.