Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Samsung Galaxy S20 Ultra/S20 Ultra 5G

(8 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy S20 Ultra – etui do telefonu

W serwisie YouTab.pl czeka na Ciebie szeroki asortyment etui / case do Samsung Galaxy S20 Ultra. Solidnie wykonane, wytrzymałe, w atrakcyjnej cenie – to cechy, które wyróżniają produkty na naszej stronie. To jednak nie wszystko. Samsung Galaxy S20 Ultra to wyjątkowy telefon, który przyciąga uwagę, dlatego etui do niego powinno być stylowe i zaprojektowane z dbałością o szczegóły. Dokładnie takie etui /case do Samsung Galaxy S20 Ultra umieściliśmy na naszej stronie.
Każde etui do Samsung Galaxy S20 Ultra zostało wyprodukowane przez renomowanego, sprawdzonego producenta. W Twoje ręce trafia więc produkt, który jest doskonale dopasowany właśnie do tego modelu urządzenia. Wybór pokrowców jest naprawdę duży – wszystkie w bardzo atrakcyjnej cenie.

Które etui do Samsung Galaxy S20 Ultra wybrać? Funkcjonalne etui portfelowe do Samsung Galaxy S20 Ultra, wygodne etui z klapką czy wytrzymałe etui PREMIUM lub etui magnetyczne – decyzja należy do Ciebie. Etui różnią się od siebie wyglądem, ale możesz być pewien, że doskonale ochronią i zabezpieczą sprzęt przed uszkodzeniem.

Dodatkowo, etui, które znajdziesz w tej zakładce, nie pogrubia Twojego sprzętu i nie ogranicza jego możliwości. Samsung Galaxy S20 Ultra pozostaje więc smukły, lekki i w dalszym ciągu doskonale trzyma się w dłoni – także w etui.

Dobrze dobrany case to podstawa, jeśli zależy Ci na zabezpieczeniu boków oraz plecków telefonu. Dobierz do tego także szkło ochronne do Samsung Galaxy S20 Ultra, w 100% przejrzyste, które nie wpływa na jakość obrazu i ciesz się ze wszelkich możliwości, jakie daje ten wyjątkowy smartfon.