Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Samsung Galaxy S10e

(7 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy S10e – etui do telefonu

Najnowsze wersja urządzeń mobilnych dla zachowania oryginalnego wyglądu i możliwości zachowania maksymalnego czasu działania wymagają zastosowania specjalnych etui Samsung Galaxy S10e. To gwarancja, że wyświetlacz oraz obudowa Samsung Galaxy S10e będzie chroniona przez produkty, które wykonane zostały z ciekawych materiałów, które otrzymały wiele pozytywnych opinii od użytkowników.
Najprostsze rozwiązania okazują się najlepszymi
Lista dodatków w celu ochrony obudowy Samsung Galaxy S10e jest bardzo długa, stąd też warto przejrzeć oferty pod kilkoma względami. Zamówienie klasycznego pokrowca ze skóry ekologicznej sprawi, że cały wyświetlacz, jak i obudowa Samsung Galaxy s10e będzie chroniona oraz zwieńczona przydatnym zamknięciem magnetycznym. Artykuły oryginalne od renomowanych producentów rynku akcesorium GSM idealnie są dopasowane do rozmiaru i parametrów technicznych niemalże każdego telefonu. To jedna z wielu możliwości, aby wzbogacić „pancerz” swojego urządzenia mobilnego.
Dużo więcej możliwości niż myślisz
Skuteczną formą ochrony przed typowymi zagrożeniami, jest etui Samsung Galaxy S10e, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Pokrowce książeczkowe, czyli otwierane stworzone z wytrzymałej skóry dysponują zamknięciami magnetycznymi. Oprócz tego posiadają wykonaną z elastycznego tworzywa TPU nakładkę, która sprawi, że obudowa Samsung Galaxy s10e będzie chroniona z przodu i z tyłu. W ten sposób ryzyko porysowania, zabrudzenia czy stłuczenia jest zminimalizowane praktycznie do zera.
Wybierz akcesoria dopasowane do własnych potrzeb
Etui Samsung Galaxy S10e, które można zakupić spośród proponowanych przez nas produktów pozwala na zaspokojenie każdej potrzeby. Osoby, które lubią klasykę znajdą coś dla siebie, a dla miłośników nowoczesnego designu również mamy kilka propozycji. Dodatkowa obudowa Samsung Galaxy S10e nie rzuca się w oczy, a także w żaden sposób nie wpływa na wygodę obsługi smartfona. Warto zapoznać się z dostępnymi wersjami akcesoriów i wybrać model, który będzie dopasowany idealnie nie tylko do urządzenia, ale do potrzeb użytkownika. W ten sposób wszyscy będą zadowoleni!