Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Samsung Galaxy Note 9

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy Note 9 – zadbaj o swój indywidualny styl

Cenisz minimalizm czy przepych? Zastanawiasz się, czy etui Samsung Galaxy Note 9 wzbogaci twój telefon czy stanowić będzie o jego dyskretności? W ofercie dostępnych jest wiele ciekawych rodzajów pokrowców, które z pewnością przykryją twoją uwagę, a obudowa Samsung Galaxy Note 9 od tej pory będzie zawsze bezpieczna, choćby miał spotkać ją najcięższy upadek lub porysowanie. Znajdź coś, co dopasuje się do kształtu twojego smartfona i będzie chronić przed uszkodzeniami.
Etui z przezroczystym tyłem nie zakłóci oryginalnego designu

Dobierz kolorystykę i pozostaw logo na powierzchni etui Samsung Galaxy Note 9. Jednolita ramka, która została wzmocniona TPU oraz poliwęglanowym przezroczystym tyłem, to materiał antypoślizgowy ze specjalnymi ochronnymi elementami. Producent zadbał o powłokę antystatyczną, która nie pozwoli, aby obudowa Samsung Galaxy Note 9 nie była pokryta warstwą kurzu. Takiego dokładnego dopasowania oraz możliwości mycia i czyszczenia nie znajdziesz nigdzie indziej.

Najtrwalsze materiały ochronne stosowane od urządzeń mobilnych

Ramka skonstruowana z poliwęglanu oraz aluminium lotniczego stanowi najmocniejszą ochronę dla każdego telefonu, do którego jest dedykowana. W tym przypadku plecy zostaną osłonięte transparentnym szkłem hartowanym o skali 9H, co zapewni nie tylko doskonałą ochronę, ale także świetny wygląd obudowie Samsung Galaxy Note 9. W przypadku górnej oraz dolnej części etui Samsung Galaxy Note 9 zastosowane zostały specjalne zatrzaski, które zapobiegną wystąpieniu poważnym uszkodzeniom mechanicznym.

Wypróbuj poliwęglanową hybrydę

Zawsze wybierasz kilka korzyści w ramach jednego zakupu? Obudowa Samsung Galaxy Note 9 może być chroniona przez hybrydę ramki, pleców oraz szkła, co łącznie stanowi istotną szansę na ochronę telefonu praktycznie z każdej możliwej strony. Etui Samsung Galaxy Note 9, w tym przypadku chronione jest odpornym na uszkodzenia mechaniczne poliwęglanem. Ponadto zastosowano fabryczne wgłębienia na magnes uchwytu samochodowego, które niewidoczne jest z zewnętrznej strony. Materiał jest antypoślizgowy, kompatybilnymi z ładowarkami indukcyjnymi, warto w ten sposób zadbać o ochronę swojego telefonu.