Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Samsung Galaxy M30

(0 wyników)

Samsung Galaxy M30 – etui do telefonu

Etui do telefonu jest najczęściej wybierane z powodu efektów wizualnych. Nie bez powodu. Tego typu gadżet pozwala na szybkie i niezwykle łatwe ozdobienie naszego smartfona, a nawet na całkowitą odmianę jego wyglądu. Jednak pokrowce muszą także dobrze zabezpieczyć obudowę telefonu przed defektami i uszkodzeniami, które powstają na skutek jego codziennego użytkowania. Decydując się na etui do Samsung Galaxy M30, zyskujesz pewność, że Twoje urządzenie zyska kompleksową ochronę przed groźnymi awariami i niepożądanymi rysami.
Pokrowce do Samsung Galaxy M30 – jakie wybrać?

Etui do smartfona jest wybierane przez użytkowników nie tylko ze względu na wygląd, ale także wymagań odnośnie funkcjonalności. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór pokrowców do Samsung Galaxy M30 w różnej kolorystyce, wzornictwie, a także w różnych formach. Jeśli stawiasz na ochronę tylnej części obudowy, zdecyduj się na etui plecki z trwałego materiału TPU. Z tego typu polecamy designerskie etui Deer Design, które jest bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia (upadki, uderzenia, przytarcia i innego rodzaju zagrożenia mechaniczne). Wzmocnione narożniki etui zapewniają dodatkową ochronę przed upadkiem, a ranty wystające ponad powierzchnię ekranu gwarantują brak styczności powierzchni ekranu z powierzchnią, na której jest położony telefon. Natomiast dla osób, poszukujących jeszcze lepszej ochrony proponujemy etui obejmujące całą obudowę smartfona.

Połącz funkcjonalność z ochroną telefonu

Dla tych, którzy wymagają od case’ów więcej niż tylko ochrona urządzenia mobilnego i zmiana wizerunku polecamy etui typu portfel z klapką od firmy Dux Ducis. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy nosić portfela, gdyż karty kredytowe, dokumenty czy bony zakupowe możemy włożyć w przegródki wewnątrz pokrowca.

Dla pełnej ochrony Twojego telefonu wybierz akcesoria ochronne do Samsung Galaxy M30. Sprawdź naszą ofertę i zapomnij o drogich naprawach smartfona.