Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Samsung Galaxy M20

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Etui Samsung Galaxy M20 – szansa na nowoczesny design i skuteczną ochronę


Samsung Galaxy M20 to kolejny godny uwagi produkt koreańskiego giganta, który jest wart swojej ceny. Decydując się na jego zakup można pokusić się dodatkową ochronę, tak aby obudowa Samsung Galaxy M20 nie uległa przypadkowemu uszkodzeniu. Prostym sposobem, aby wzmocnić smartfon jest zakup etui Samsung Galaxy M20, które odpowiednio można dostosować do indywidualnych wymagań. Dla wszystkich, którzy nieprzerwanie używają swojego smartfona, z pewnością znajdą coś, co nie tylko będzie ochraniać urządzenie, ale także ubarwi jego zewnętrzny wygląd.

Pokrowce z klapką – ochrona w eleganckim stylu

Chcesz dobrze wyglądać ze swoim smartfonem w ręku? Etui Samsung Galaxy M20 nie musi ograniczać jakichkolwiek funkcjonalności kosztem zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi. Telefon można umieścić w zbudowanych z ekologicznej skóry i domieszki TPU pokrowców z klapką. Obudowa Samsung Galaxy M20 znajdzie się w specjalnej ramce, która w sposób stabilny utrzyma go wewnątrz, przy okazji chronić zarówno przód, jak i tył. Zamykana klapka będzie stanowić ochronę dla wyświetlacza.

Nie zakrywaj, a chroń – przezroczyste etui do Samsung Galaxy M20

Jeśli jesteś użytkownikiem Samsung Galaxy M20, który rozstaje się z nim tylko podczas snu, to chcąc mieć wygodny podgląd na przychodzące powiadomienia powinieneś zainteresować się etui Samsung Galaxy M20, którego specjalna powłoka zapobiegnie pozostawianiu odcisków palców oraz innych zabrudzeń. Nie odbędzie się to kosztem ograniczenia dostępu do złączy, portów czy gniazd. Obudowa Samsung Galaxy M20 będzie pozostawała wewnątrz futerału zachowując smukły wygląd.

Dedykowane rozwiązania i szkła hartowane najnowszej generacji

Etui Samsung Galaxy M20 dedykowane dla tego modelu telefonu są wykonane z różnorodnych materiałów. Często są wykonane z elastycznych materiałów, ale też powleczone naturalną lub ekologiczną skórę w celu podkreślenia ich elegancji. Wzmocnieniem ochrony, a nie zakłóceniem wyglądu smartfona może być zakup specjalnego szkła hartowanego, które będzie osłaniało wyświetlacz przed potencjalnym zbiciem. Tym sposobem nasze etui Samsung Galaxy M20 często stają się integralną częścią telefonu.