Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Samsung Galaxy M12

(0 wyników)

Etui do telefonu Samsung Galaxy M12W tej kategorii znajdziesz innowacyjne etui z nadrukiem, które zachwyci się idealnym dopasowaniem do modelu telefonu oraz nowoczesną metodą nadruku. Sprawdź także klasyczne etui plecki, praktyczne etui portfelowe oraz innowacyjne etui magnetyczne czy wygodne w użyciu etui z klapką

Sprawdź już teraz etui z nadrukiem renomowanej firmy Youtab. Produkt nie pogrubia smartfona oraz zapewnia doskonały dostęp do wszystkich portów i przycisków funkcyjnych. Dodatkowo oferowane etui z nadrukiem dostępne jest w ponad 300 wzorach. Grafiki naniesione zostały innowacyjną metodą wykorzystującą promienie UV.

Idealne etui do telefonu znajdziesz na Youtab.pl. Postaw na wysokiej jakości etui portfelowe marki Dux Ducis i ciesz się modele wyposażonym w praktyczne zapięcie na magnes, które zabezpiecza przed samoistnym otwarciem pokrowca. Etui wykonane zostało z wysokiej jakości skóry oraz innowacyjnej wkładki TPU przeznaczonej do zamontowania telefonu. Produkt zapewnia perfekcyjny dostęp do wszystkich slotów i złączy bez konieczności wyjmowania telefonu z etui.

Jeżeli zależy Ci dodatkowo na ochronie wyświetlacza, zamów folie i szkła hartowane dostępne w naszym sklepie internetowym. Poznaj już teraz pełen asortyment naszego sklepu Youtab.pl i postaw na wysoką jakość ochrony każdego dnia.