YOUTAB

Etui Samsung Galaxy J6 (2018)

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy J6 2018 – etui do telefonu

W tej kategorii oferujemy bogaty wybór etui plecki. Produkty dostępne na tej stronie wyprodukowane zostały z dbałością o nawet najdrobniejszy szczegół, a znakomity wygląd powoduje, że korzystanie ze smartfona to przyjemność.

Na  szczególną uwagę zasługuje etui plecki marki Ipaky. Produkt ten wykonany jest z TPU poddanego szczotkowaniu. Dodatkowo etui plecki pokryte jest powłoką antystatyczną, która zapobiega osadzaniu się kurzu na powierzchni etui. Co ważne wariant ten zapewnia bezproblemowy dostęp do wszystkich przycisków i gniazd.

Na Youtab.pl nie mogło zabraknąć również produktów stworzonych z myślą o użytkownikach ceniących nowoczesny design. Właśnie z tego powodu w naszej ofercie znajdziesz także etui plecki marki FLEXJACK. Prezentowany produkt wykonano z połączenia bardzo mocnej gumy oraz materiału TPU.

W naszym sklepie internetowym oferujemy także folie ochronne i szkła hartowane, które świetnie sprawdzają się jako ochrona wyświetlacza. Sprawdź już teraz pełną ofertę i wybierz produkt, który perfekcyjnie zadba o bezpieczne i komfortowe użytkowanie Twojego telefonu.