Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Samsung Galaxy J6 2018

(0 wyników)

Samsung Galaxy J6 2018 – etui do telefonu

W tej kategorii oferujemy bogaty wybór etui plecki. Produkty dostępne na tej stronie wyprodukowane zostały z dbałością o nawet najdrobniejszy szczegół, a znakomity wygląd powoduje, że korzystanie ze smartfona to przyjemność.

Na  szczególną uwagę zasługuje etui plecki marki Ipaky. Produkt ten wykonany jest z TPU poddanego szczotkowaniu. Dodatkowo etui plecki pokryte jest powłoką antystatyczną, która zapobiega osadzaniu się kurzu na powierzchni etui. Co ważne wariant ten zapewnia bezproblemowy dostęp do wszystkich przycisków i gniazd.

Na Youtab.pl nie mogło zabraknąć również produktów stworzonych z myślą o użytkownikach ceniących nowoczesny design. Właśnie z tego powodu w naszej ofercie znajdziesz także etui plecki marki FLEXJACK. Prezentowany produkt wykonano z połączenia bardzo mocnej gumy oraz materiału TPU.

W naszym sklepie internetowym oferujemy także folie ochronne i szkła hartowane, które świetnie sprawdzają się jako ochrona wyświetlacza. Sprawdź już teraz pełną ofertę i wybierz produkt, który perfekcyjnie zadba o bezpieczne i komfortowe użytkowanie Twojego telefonu.