YOUTAB

Etui Samsung Galaxy A6 Plus

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy A6 Plus – etui do telefonu

Nasz sklep Youtab.pl dużą wagę przywiązuje do zadowolenia klientów. Właśnie z tego powodu w tej kategorii znajdziesz wyjątkowe etui do telefonu, które zachwyci Cię nie tylko skutecznością oraz idealnym dopasowaniem, ale również oryginalnym designem. W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości etui plecki.

Szukasz produktu, który zaskoczy Cię ciekawą kolorystyką? W takim razie sprawdź już teraz etui z nadrukiem marki YouTab, które dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych dzięki różnym grafikom dostępnym na stronie. Obudowa produktu zwraca uwagę ergonomicznym kształtem oraz antypoślizgowym materiałem, a całość prezentuje się elegancko lub nawet ektrawagancko w zależności od wybranego nadruku.

Dużą popularnością cieszy się również etui plecki marki Flexjack. Produkt ten wykonany jest z TPU poddanego szczotkowaniu. Dodatkowo etui plecki pokryte jest powłoką antystatyczną, która zapobiega osadzaniu się kurzu na powierzchni etui. Wariant ten zapewnia bezproblemowy dostęp do wszystkich przycisków i gniazd.

W naszej ofercie znajdziesz także wysokiej jakości folie i szkła hartowane. Poznaj już teraz pełen asortyment i przekonaj się, że telefon wyposażony w odpowiednią ochronę posłuży Ci zdecydowanie dłużej.