Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Samsung Galaxy A41

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy A41 – etui do telefonu

Pokrowiec do telefonu to kluczowy element dla utrzymania sprawnego funkcjonowania urządzenia przez jak najdłuższy czas. Zagrożenia mechaniczne w postaci upadku, uderzenia, czy kontaktu z ostrymi przedmiotami mogą spowodować powstanie niepożądanych defektów na powierzchni obudowy. Warto zakupić etui do Samsung Galaxy A41, aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji i cieszyć się bezpiecznym korzystaniem z urządzenia.
Dlaczego pokrowiec na telefon z YouTab to dobry wybór?

U nas znajdziesz szeroki asortyment etui, zróżnicowanych zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalności. Proponowane case’y są wykonane z odpornych na zniszczenie komponentów, takich jak TPU, mocna guma, poliwęglan. Dla osób, obawiających się o uszkodzenie tylnej obudowy polecamy etui plecki, które amortyzują siłę upadku i zapobiegają powstawaniu zarysowań i pęknięciom. Natomiast dla jeszcze większej ochrony smartfona, doskonałą opcją jest pokrowiec, obejmujący zarówno tył obudowy, jak i ekran.

Jaki case dla Samsung Galaxy A41?

Polecamy etui CLEAR VIEW wyposażone w przezroczystą klapkę, która sprawia że ekran jest widoczny cały czas, a jednocześnie ma zapewnioną ochronę. Plecki wykonane są z wytrzymałego TPU. Jest bardzo funkcjonalne – posiada funkcję podstawki, dzięki czemu telefon można postawić w pozycji horyzontalnej. Druga propozycja to stylowe etui FLEXJACK KARBON, wykonane z wysokiej jakości komponentów, które zabezpieczy urządzenie przed upadkiem czy uderzeniem o twarde podłoże.

Znajdź akcesoria ochronne dla Samsung Galaxy A41 i zapomnij o niepożądanych uszkodzeniach telefonu.