Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Samsung Galaxy A40s

(0 wyników)

Samsung Galaxy A40s – etui do telefonu

Jesteś zwolennikiem stonowanych barw i klasycznego wyglądu, a może interesuje Cię innowacyjne podejście do aspektów wizualnych, dostępnych obecnie na rynku pokrowców? W ofercie naszego sklepu www.youtab.pl każdy klient znajdzie wymarzone etui do Samsung Galaxy A40s, które pozwoli niezaprzeczalnie wyrazić swój indywidualny styl bycia. Jednocześnie zadbasz o bezpieczeństwo Twojego telefonu, zachowując niczym niezakłócony spokój, niezależnie od okoliczności, z którymi możesz się zetknąć podczas zwyczajnego codziennego użytkowania.
Które rozwiązanie najlepiej sprosta stawianych oczekiwaniom?

Wśród wielu dostępnych dla tego modelu konstrukcji w naszej ofercie, warto wyróżnić etui MAGNETIC 3w1 Samsung Galaxy A40s. Jest ono połączeniem dwóch wysokiej klasy materiałów: aluminium lotnicze, które posłużyło do produkcji ramki oraz najtwardsze dostępne aktualnie szkło hartowane, z którego wykonano jego tylnią i jak przednią część, oferując nowatorskie podejście do bezpieczeństwa. Dodatkowy benefit płynie z obecności mocnych magnesów, uniemożliwiających przypadkowe otworzenie futerału.

Warto również zwrócić uwagę na etui DEER DESIGN Samsung Galaxy M30/A40S z niespotykanym designem. Pozwoli ono wyróżnić się gadżetowi wśród niezliczonych niemalże identycznych urządzeń. Na tylnej ściance posiada ciekawy motyw z jeleniem. Dostępne jest w kolorze czarnym, niebieskim, czerwonym oraz szarym. Nie zapominając również o zapewnieniu właściwego stopnia zabezpieczeń, zastosowano poprawioną wytrzymałość narożników oraz wyższe krawędzie ramki, które odgrywają istotną rolę w celu zapewnia pełnej ochrony dla frontu smartfona. Oferuje swobodny dostęp do wszystkich przycisków i złącz, posiada wszystkie niezbędne, precyzyjnie wykonane wycięcia.

Etui do Samsung Galaxy A40s z maksymalnym poziomem bezpieczeństwa

Nabycie etui LOVE MEI POWERFUL Samsung Galaxy A40S, które jest określane mianem pancernego, umożliwi korzystanie z nowinek technologicznych w dziedzinie zabezpieczania urządzeń. Wykorzystano stop cynku, wysokiej jakości tworzywa sztuczne oraz markowe szkło hartowane na froncie. Autentyczność produktu jest potwierdzana poprzez umieszczenie hologramu. Odporny na działania warunków atmosferycznych, pozwala na korzystanie z niego w każdą pogodę, jest także pyłoszczelny, co sprawia, że sprawdzi się nawet w ekstremalnym środowisku.

Przekonaj się, jak ogromny jest wybór rozmaitych elementów poprawiających ochronę Twojego sprzętu. Nie czekaj! Zamów etui już teraz i ciesz się sprawnym smartfonem przez długi czas.