Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Samsung Galaxy A32 4G

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Etui do telefonu Samsung Galaxy A32 4GW tej kategorii znajdziesz bogaty wybór etui plecki przeznaczone do telefonu Samsung Galaxy A32 4G.

Sprawdź już teraz wyjątkowe etui plecki marki Spigen. Produkt wykonano z termopoliuretanu, który ma bardzo wysoką wytrzymałość i odporność na wszystkie zagrożenia mechaniczne. Dodatkowo oferowane etui plecki zapewnia swobodny dostęp do wszystkich przycisków i wejść (słuchawki, ładowanie, przyciski boczne, itd.). Produkt wyposażony jest także w materiał antypoślizgowy zapewniający dobry uchwyt dłoni, który zabezpiecza przed samoistnym wysuwaniem się telefonu.

Na szczególną uwagę zasługuje także etui plecki marki Tech-Protect. Produkt jest bardzo dokładnie spasowany z dedykowanym modelem telefonu, dzięki czemu nie odstaje oraz nie zagina się. Dodatkowo oferowane wnętrze etui plecki wyłożone jest delikatną mikrofibrą, która zabezpiecza dodatkowo telefon przed zarysowaniami.

Na Youtab.pl oferujemy również szkło hartowane oraz folię ochronną, która zapewnia doskonałą ochronę wyświetlacza. Poznaj już teraz pełen asortyment i wybierz perfekcyjną ochronę Twojego telefonu.