Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Samsung Galaxy A30s

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy A30s – etui do telefonu

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo nowego Samsung Galaxy A30s, tak aby nie obawiać się uszkodzeń i niepożądanych defektów na obudowie i wyświetlaczu? Zainwestuj w profesjonalne akcesoria ochronne w sklepie YouTab. Tego typu produkty pozwolą Ci zapomnieć o ryzyku awarii telefonu i związanych z nimi kosztów naprawy. Jest to doskonała inwestycja, która zwróci się po dłuższym czasie użytkowania smartfona. Nie zawsze pamiętamy o prawidłowym korzystaniu z naszych urządzeń, zwłaszcza gdy żyjemy w pędzie i mamy nawał obowiązków. To generuje duże prawdopodobieństwo wystąpienia uszkodzeń mechanicznych na telefonie. Tego da się uniknąć w bardzo prosty sposób. Wystarczy zaopatrzyć się w sprzęt ochronny, między innymi w etui, folię ochronną lub szkło hartowane.
Etui do Samsung Galaxy A30s

Etui jest elementem, który często wybieramy przede wszystkim ze względów estetycznych. Dzięki szerokiej ofercie case’ów możemy całkowcie odmienić wizerunek smartfona. W końcu posiadanie wyróżniającego się w tłumie urządzenia ucieszy niejednego posiadacza smartfona. Jednak przy wyborze etui należy także pamiętać, aby zapewniało optymalny poziom ochrony. W naszym asortymencie otrzymujesz etui wykonane z odporonych na zniszczenie komponentów, są to mi.in. poliwęglan. TPU, mocna guma czy dobrej jakości ekologiczna skóra. Produkty pochodzą od profesjonalnych producentów, którzy wytwarzają pokrowce na telefon z dbałością o każdy szczegół i wyposażają je w praktyczne funkcje. Szczególnie polecamy etui MAGNETIC 3w1, które kompleksowo zabezpiecza całe urządzenie przed uszkodzeniem. To połączenie bardzo popularnych pokrowców typu “bumper” oraz “carbon glass”. Na produkt składa się ramka z aluminium lotniczego, plecki ze szkła hartowanego 9H oraz ochronne szkło hartowane 9H na ekran telefonu.

Ochrona wyświetlacza w smartfonie

Wyświetlacz z uwagi na wrażliwość na czynniki zewnętrzne potrzebuje odpowiedniego zabezpieczenia. Przed zarysowaniami, popękaniem oraz zalaniem skutecznie chroni szkło hybrydowe 3MK FLEXIBLE GLASS. Takie rozwiązanie pozwoli zachować w jak najlepszym stanie smartfon przez długi czas, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Wiadomo przecież, że sprawnie działający ekran to podstawa dla pełnej funkcjonalności urządzenia mobilnego.

Dla pełnej ochrony Twojego telefonu wybierz akcesoria ochronne do Samsung Galaxy A30s. Sprawdź naszą stronę internetową i wybierz opcję pod Twoje preferencje.