YOUTAB

Samsung Galaxy A02s

(23 wyników)

Filtry

×
×

Model (ETUI)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Etui do telefonu Samsung Galaxy A02sW tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości etui plecki, które sprawią, że Twój telefon bez trudu dotrzyma Ci kroku bez względu na to, co robisz oraz w jaki sposób przechowujesz swoje urządzenie.

Na szczególną uwagę zasługuje etui plecki marki Tech-Protect. Produkt posiada wewnętrzną mikrofibrę, która dodatkowo zabezpiecza telefon przed zarysowaniami. Oferowane etui plecki wykonano z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Produkt jest doskonale dopasowany do telefonu, co sprawia, że zachowujesz wygodny dostęp do wszystkich portów i wejść. Wybierając etui plecki marki Tech-Protect, zachowujesz również możliwość wygodnego korzystania z aparatu i kamery. Ranty etui wystają ponad powierzchnię telefonu, co sprawia, że nie ma on styczności z podłożem. Rozwiązanie to znacznie zmniejsza ryzyko powstania uszkodzeń na wyświetlaczu oraz obudowie.

Na Youtab.pl oferujemy także bogaty wybór folii i szkieł ochronnych, które zapewnią kompleksową ochronę każdemu modelowi telefonu. Sprawdź już teraz pełną ofertę naszego sklepu internetowego i zadbaj o pełną ochronę Twojego smartfona.

Wyślij Nam Wiadomość