Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Samsung Galaxy A02s

(12 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Etui do telefonu Samsung Galaxy A02s

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości etui plecki, które sprawią, że Twój telefon bez trudu dotrzyma Ci kroku bez względu na to, co robisz oraz w jaki sposób przechowujesz swoje urządzenie.

Na szczególną uwagę zasługuje etui plecki marki Tech-Protect. Produkt posiada wewnętrzną mikrofibrę, która dodatkowo zabezpiecza telefon przed zarysowaniami. Oferowane etui plecki wykonano z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Produkt jest doskonale dopasowany do telefonu, co sprawia, że zachowujesz wygodny dostęp do wszystkich portów i wejść. Wybierając etui plecki marki Tech-Protect, zachowujesz również możliwość wygodnego korzystania z aparatu i kamery. Ranty etui wystają ponad powierzchnię telefonu, co sprawia, że nie ma on styczności z podłożem. Rozwiązanie to znacznie zmniejsza ryzyko powstania uszkodzeń na wyświetlaczu oraz obudowie.

Na Youtab.pl oferujemy także bogaty wybór folii i szkieł ochronnych, które zapewnią kompleksową ochronę każdemu modelowi telefonu. Sprawdź już teraz pełną ofertę naszego sklepu internetowego i zadbaj o pełną ochronę Twojego smartfona.