Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Realme 6

(0 wyników)

Realme 6 – etui do telefonu

W tej kategorii znajdziesz klasyczne etui plecki, praktyczne etui portfelowe, a także nowoczesne etui magnetyczne. W ofercie naszego sklepu internetowego nie mogło również zabraknąć etui z klapką.

Sprawdź już teraz praktyczne etui plecki perfekcyjnie dopasowane do posiadanego smartfona. Na szczególną uwagę zasługuje produkt marki Youtab. Oferowane etui plecki wykonano z odpornego poliwęglanu oraz elastycznego TPU. Dodatkowo produkt posiada wbudowany uchwyt w kształcie pierścienia. Prezentowane etui plecki jest kompatybilne z uchwytami magnetycznymi.

Interesuje Cię obudowa, która zapewni ochronę także wyświetlacza? W takim razie sprawdź koniecznie innowacyjne etui magnetyczne marki Youtab. Produkt stanowi nowoczesne połączenie pokrowca typu “bumper” oraz “carbon glass”. Dzięki temu ramka wykonana jest z aluminium lotniczego a plecki ze szkła hartowanego 9H . Oferowane etui magnetyczne wyposażone jest również w ochronne szkło hartowane 9H na ekran telefonu.

Zadbaj także o ekran swojego smartfona i poznaj ofertę folii i szkieł ochronnych dostępnych na Youtab.pl. Przekonaj się już teraz, że wszystko, co niezbędne do zapewnienia optymalnej ochrony telefonu znajdziesz w naszym sklepie internetowym.