Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Oppo Reno2 Z

(0 wyników)

Oppo Reno 2Z – etui do telefonu

W tym dziale oferujemy etui do telefonu Oppo Reno 2Z. Prezentowane produkty wyróżnia nie tylko nowoczesny design, ale również perfekcyjna ochrona telefonu. Poznaj już teraz ofertę nie tylko etui plecki, ale również etui z klapką i magnetyczne.

W naszym asortymencie na szczególną uwagę zasługuje etui magnetyczne marki YouTab. Prezentowany pokrowiec składa się z ramki z wytrzymałego aluminium lotniczego, tylnej obudowy ze szkła hartowanego oraz ochronnego szkła hartowanego przeznaczonego na ekran telefonu o twardość na poziomie 9H. Dzięki temu zapewnia doskonałą ochronę telefonu przed  wszelkimi uszkodzeniami.

Na szczególną uwagę zasługuje także etui z klapką marki YouTab. Produkt dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, co pozwala na dobór produktu do własnych upodobań. Oferowane w tym dziale etui z klapką wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego TPU, aby zagwarantować maksymalnie długi czas użytkowania. Dla Twojej wygody etui wyposażone zostało także w praktyczną podstawkę, która umożliwia postawienie telefonu w pozycji horyzontalnej.

Zależy Ci na kompleksowej ochronie posiadanego telefonu? W takim wybierz folie i szkła hartowane, które dostępne są na Youtab.pl. Przekonaj się już teraz, jak bogaty asortyment oferujemy i zadbaj o pełną ochronę swojego telefonu.