YOUTAB

OPPO Reno 2

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (ETUI)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Oppo Reno 2 – etui do telefonu


Spraw, aby wygląd Twojego telefonu przyciągał zaciekawione spojrzenia innych osób. Możesz to osiągnąć, kupując wybrany model pokrowca, który spełni Twoje wymagania w zakresie zarówno oferowanych funkcjonalności, jak i co do wyglądu. Otrzymasz dzięki temu zwiększony poziom bezpieczeństwa na wszelkie rodzaje uszkodzeń korpusu.

Dostępne rozwiązania konstrukcyjne etui do Oppo Reno 2

Poznaj dostępne typy case’ów w bogatej ofercie naszego sklepu. U nas znajdziesz tylko produkty, które charakteryzują się najlepszą jakością użytych materiałów oraz najwyższą precyzją stosowaną podczas procesu produkcji.

Nowoczesne wzornictwo

Poszukujesz designerskich plecków z oryginalnym wzorem? Idealnym wyborem będzie etui DEER DESIGN dla Oppo Reno 2, które zostało wykonane z najwyższą dbałością o każdy detal. Pokrowiec jest idealnie dopasowany do bryły telefonu. Wszystkie wycięcia zostały precyzyjnie wykonane, zapewniając komfort korzystania ze wszystkich przycisków i złączy. Tył wyłożony został miękkim materiałem chroniącym przez zarysowaniami. Wzmocnienie narożników podnosi poziom ochrony ramki telefonu. Nie ma wpływu na propagację sygnałów. Dostępne odcienie kolorystyczne: czarny, szary i niebieski.

Dodatkowe funkcje

Chcesz mieć możliwość noszenia razem z telefonem gotówki lub kart płatniczych? Wybierz model typu portfel DUX DUCIS SKIN PRO wykonany ze skóry, dostępny w różnych kolorach. Umiejscowienie telefonu w środku jest stabilizowane dodatkowym magnesem. Pokrowiec jest specjalnie zaprojektowany pod konkretny model urządzenia, co daje komfort korzystania z niego oraz niezakłócony dostęp do portu ładowarki i słuchawek. Nie wpływa niekorzystnie na zasięg sieci, komórkowej, sieci WiFi czy systemu lokalizacji GPS.

Obsługa magnetycznych uchwytów

Etui IRON RING posiada nowoczesny wygląd, który nada pożądanych efektów wizualnych każdemu smartfonowi. Umożliwia współpracę z magnetycznymi uchwytami samochodowymi. Posiada także uchwyt na palec w kształcie pierścienia. Produkowane jest z poliwęglanu z dodatkiem tworzywa TPU, które chronią przed awarią w razie upadku. Nie zagina się, dzięki czemu idealnie przylega do obudowy telefonu. Dostępne kolory: czarny, czerwony i niebieski.

Nie zwlekaj z zabezpieczeniem Twojego smartfona. Kup jedno z dostępnych etui do Oppo Reno 2 na www.youtab.pl. Dodatkowo możesz wybrać także szkło hartowane, które zabezpieczy front urządzenia na wypadek powstawania rys lub nieoczekiwanej awarii wskutek rozbicia jego ekranu.

Wyślij Nam Wiadomość