Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Oppo A72 5G

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Etui do telefonu Oppo A72 5G

W tej kategorii znajdziesz innowacyjne etui z nadrukiem, które zachwyci się idealnym dopasowaniem do modelu telefonu oraz nowoczesną metodą nadruku.

Etui z nadrukiem renomowanej firmy Youtab to nowość w naszej ofercie. Produkt nie pogrubia smartfona oraz zapewnia doskonały dostęp do wszystkich portów i przycisków funkcyjnych. Dodatkowo oferowane etui z nadrukiem dostępne jest w ponad 300 wzorach. Grafiki naniesione zostały innowacyjną metodą wykorzystującą promienie UV. Dla wygody klientów, dostępne modele zostały podzielone na praktyczne kategorie. Dzięki temu w szybki sposób znajdziesz interesujący Cię wariant. Oferowane pokrowce są odpowiednie nawet dla najbardziej wymagającej osoby. Produkt jest nietoksyczny, dzięki czemu nie powoduje uczuleń skórnych oraz alergii.

Zadbaj także o ekran swojego smartfona i poznaj ofertę folii i szkieł ochronnych dostępnych na Youtab.pl. Przekonaj się już teraz, że wszystko, co niezbędne do zapewnienia optymalnej ochrony telefonu znajdziesz w naszym sklepie internetowym.