Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui OnePlus 8 Pro

(0 wyników)

OnePlus 8 Pro – etui do telefonu


Szukasz idealnie dopasowanego etui do telefonu OnePlus 8 Pro? W takim razie doskonale się składa, ponieważ w tej kategorii znajdziesz bogaty wybór produktów, które zaskoczą Cię designem oraz wysoką jakością wykonania.

Wśród dostępnego asortymentu na szczególną uwagę zasługuje etui z klapką marki Youtab. Produkt oferowany jest w kilku wariantach kolorystycznych. Etui z klapką cechuje wysoka elastyczność, która powoduje, że obudowa jest wyjątkowo łatwa w użyciu. Dzięki temu zakładanie i ściąganie etui na telefon jest proste i nie stanowi żadnego problemu. Produkt wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego TPU. Etui na telefon wyróżnia nowoczesny, elegancki oraz smukły wygląd, który powoduje, że smartfon prezentuje się niezwykle szykownie.

Szukasz innowacyjnych rozwiązań? W takim razie koniecznie sprawdź etui portfelowe marki DUX DUCIS. Produkt ten zwraca uwagę idealnym dopasowaniem do telefonu. Prezentowane etui z klapką wykonane zostało ze skóry oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Produkt wyposażony jest w innowacyjną ochroną obiektywu aparatu. Dodatkowo etui portfelowe posiada magnes od zewnątrz, który daje możliwość ustawienia telefonu w pozycji VIDEO.

Sprawdź już teraz, jak bogaty asortyment oferujemy i zdecyduj, który produkt doskonale sprawdzi się dla Ciebie lub jako prezent dla bliskiej osoby. Wybierz praktyczne folie i szkła ochronne, aby zadbać o wysokiej jakości ochronę wyświetlacza.