Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui OnePlus 7T

(0 wyników)

OnePlus 7T – etui do telefonu


Smartfon jest nieodłącznym towarzyszem naszego życia, korzystamy z niego przez wiele godzin dziennie. Nie wyobrażamy sobie, by mogło być inaczej. Warto więc pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu, nie tylko ze względu na możliwość personalizacji jego wyglądu, by nie był jednym z wielu, ale też w celu zapewnienia mu ochrony przeciw przypadkowym rysom lub odpryskom. Etui pomoże też zachować czystość, ograniczając dostęp dla brudu czy kurzu. Zapewni bezpieczeństwo podczas przypadkowego upadku, niwelując ryzyko uszkodzenia urządzenia i zachowa wygląd obudowy w nienagannym stanie.

Jak wybrać etui do OnePlus 7T?

W naszym sklepie masz szeroki wybór wśród wielu typów case’ów, które możesz dobrać w zależności od swoich potrzeb. W szczególności polecamy etui CLEAR VIEW OnePlus 7T wykonane z wysokiej jakości tworzywa TPU, odpornego na uszkodzenia. Posiada dodającą elegancji przeźroczystą klapkę. Wyposażone jest we wszystkie niezbędne wycięcia, nie ogranicza dostępu do portu USB. Jego założenie nie wpływa negatywnie na zasięg telefonii komórkowej. Nie ogranicza w żadnym stopniu działania GPS, sygnału WiFi czy NFC. Dostępne w kolorach: czarnym, szarym, złotym i fioletowym, co pozwala zarówno kobiecie i jak mężczyźnie wybrać odpowiadający indywidualnych upodobaniom.

Kolejną propozycją jest etui DUX DUCIS SKIN PRO OnePlus 7T typu portfelowego, wykonane ze skóry. Posiada magnes stabilizujący położenie telefonu wewnątrz futerału. Dodatkowym atutem jest obecność rozkładanej podstawki, umożliwiającej ustawienie telefonu w pozycji poziomej, co jest przydatne np. podczas oglądania filmów.

Ochrona na elitarnym poziomie

Osoby, które oczekują najwyższego poziomu bezpieczeństwa dla swojego gadżetu, powinny sprawdzić etui RINGKE FUSION-X wyprodukowane przez uznanego amerykańskiego producenta. Materiał, który użyto w przypadku to poliwęglano-poliuteran, cechuje wyjątkowa odporność na uszkodzenia pochodzenia mechanicznego. Spełnia wymogi wytrzymałościowe militarnej normy MIL-STD. Ramka została specjalnie wzmocniona, aby w sytuacji niepożądanego kontaktu z podłożem dodatkowo chronić bryłę urządzenia. Unikalna powłoka zapobiegająca powstawaniu rys i zadrapań na powierzchni urządzenia zapewni idealny efekt wizualny przez cały okres jego użytkowania.

Nie zwlekaj, zadbaj o bezpieczeństwo swojego telefonu już dziś. Wybierz etui do OnePlus 7T. Nie zapomnij także o dokupieniu szkła hartowanego, aby dodatkowo zabezpieczyć ekran smartfona.