Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui OnePlus 7

(0 wyników)

OnePlus 7 – etui do telefonu


Pokrowiec na telefon to dobry i łatwy sposób na oryginalne ozdobienie Twojego urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz etui od sprawdzonych producentów o różnorodnej kolorystyce i wzornictwie. Dzięki temu zarówno osoby poszukujące klasycznej opcji, jak i te z bardziej odważnymi pomysłami mogą znaleźć idealny case dla siebie. Oferujemy nie tylko szeroki wybór etui dla telefonu OnePlus 7 pod względem wyglądu, ale także dbamy o to by cechowały się one jak najwyższą jakością. Nasze akcesoria ochronne zapewniają kompleksowe zabezpieczenie urządzenia przed wszelkimi uszkodzeniami. Zarysowania, upadki z wysokości, nagłe uderzenia czy zalanie nie będzie już zagrażało smartfonowi, jeśli zainwestujesz w etui z wytrzymałych komponentów.

Jakie korzyści daje zastosowanie etui do OnePlus 7?

Użytkownicy smartfona, choć zdają sobie sprawę z wielofunkcyjności oraz udogodnień telefonów, to nie zawsze potrafią odpowiednio je zabezpieczyć przed awarią. Współczesne smartfony wyposażone w wiele funkcji, choć mają coraz bardziej wytrzymałą konstrukcję to nadal wymagają dodatkowej ochrony. Nagłe uszkodzenie spowodowane upadkiem z wysokości może spowodować awarię, która rodzi konieczność naprawy telefonu. Niejedna osoba wie, ile kosztuje wymiana uszkodzonego wyświetlacza czy innych elementów obudowy. Jednak można w prosty sposób chronić swój telefon przed uszkodzeniami, stosując etui. Nie tylko skutecznie ozdabia nasze urządzenie, ale także pełni funkcje ochronne, dzięki czemu minimalizuje ryzyko wystąpienia awarii. Dla wymagających osób polecamy SUPCASE UNICORN BEETLE PRO. Poliwęglanowo-poliuteranowe etui zapewnia wyjątkową wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Produkt został poddany tzw. drop-testom (testom wytrzymałości na upadki z różnych wysokości, na różne powierzchnie) i spełnia wojskową normę MIL-STD 810G-516.6. Nowoczesna konstrukcja składa się z trzech części: części zewnętrznej z twardego tworzywa, do której dołączona jest klamra służąca do przypięcia etui do paska, części wewnętrznej, wykonanej z mieszanki PC i TPU, w której umieszcza się telefon oraz folii na ekran.

Jaki pokrowiec wybrać do smartfona?

Decydując się na etui często zwracamy uwagę na jego wygląd, tak aby odpowiadał naszym preferencjom. Producenci oferują nam szeroki wybór w tej kwestii, dlatego też nie powinniśmy mieć problemu ze znalezieniem ładnego case’a. Jednak bardzo ważne jest to, aby etui dobrze zabezpieczało urządzenie przed uszkodzeniami. Liczy się materiał, z którego został wykonany produkt, jakość wykonania oraz dodatkowe elementy wspomagające ochronę. Biorąc pod uwagę zarówno efektowny wygląd, jak i wytrzymałość polecamy zakup etui DEER DESIGN z oryginalnym wzorem głowy jelenia. Dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych. To dobre rozwiązanie dla osób, które szukają niestandardowych rozwiązań. Case jest wykonany z mocnej gumy i wytrzymałego TPU, co daje mu bardzo wysoką odporność na uszkodzenia.

Zakup pozostałe akcesoria ochronne do OnePlus 7 z YouTab, aby nie obawiać się uszkodzenia telefonu i kosztownych napraw.