Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui OnePlus 6T

(0 wyników)

Etui OnePlus 6T – elegancja, która odpowiednio zabezpieczy twój smartfon


Wytrzymałość i elegancja, te dwa pojęcia mogą iść w parze. Nasze etui OnePlus 6T jest odpowiednio w stanie zabezpieczyć smartfon przed zadrapaniami oraz bardzo dobrze amortyzuje wstrząsy podczas wypadków. Nie ma mowy o jakimkolwiek ograniczaniu funkcji czy dostępu do guzików. Dostarczane przez nas rozwiązania są idealnie dopasowane i sprawiają, że obudowa OnePlus 6T jest łatwa w utrzymaniu w czystości.

 

Kompatybilne rozwiązania, które wzmocnią obudowę OnePlus 6T raz na zawsze

Połączenie szkła hartowanego oraz ramki z aluminium lotniczego może sprawić, że nie tylko budowane w ten sposób będą elementy samolotów, ale także osłony wysokiej klasy dla telefonów OnePlus. Dokładne wyprofilowane sprawia, że obudowa OnePlus 6T nie ulegnie pogrubieniu. Przezroczyste plecki etui OnePlus 6T sprawią, że logo producenta telefonu będzie widoczne praktycznie zawsze. Niczym się nie ograniczaj, wspomniane etui i obudowa do OnePlus 6T są proste w montażu i demontażu, możesz je wymieniać kiedykolwiek zechcesz.

Precyzyjne rozwiązania dla miłośników absorbujące siłę upadku

Nie stwarzaj a rozwiązuj problemy – stosuj etui One Plus 6T poliwęglanowe zapobiegając uszkodzeniom, które w głównej mierze zdarzają się w nieszczęśliwych okolicznościach. Obudowa OnePlus 6T będzie chroniona przez produkt oryginalny, pochodzący bezpośrednio od producenta. Etui OnePlus 6T wykonane jest z wysokiej jakości poliwęglanu. Ten materiał to świetnie absorbujący siłę upadków telefonu. Z kolei precyzja kryje się pod zastosowaniem specjalnych wycięć, które gwarantują dokładne dostosowanie do kształtu telefonu i podkreślenie jego smukłej konstrukcji.

Prawdziwa skóra, która ochroni OnePlus 6T

Etui OnePlus 6T ze skóry pochodzi bezpośredni od producenta, którego wyroby dotyczą stworzenia nowego prototypu będącego w stanie wytrzymać nawet najniebezpieczniej wyglądające upadki telefonu. To wszystko jest zasługą połączenia wytrzymałej gumy wraz ze skórą ekologiczną. Mieszanka ta podnosi poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne. Obudowa OnePlus 6T przestanie być śliska, dzięki czemu idealnie będzie leżała w twojej dłoni.