Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Nokia 9 PureView

(0 wyników)

Etui Nokia 9 PureView – osłona, która zachwyci każdego użytkownika


Model Nokia 9 PureView to jeden z flagowców tej marki, który wyposażony jest w wiele interesujących funkcji. Innowacyjnym rozwiązaniem jest w tym przypadku aż pięć aparatów znajdujących się na tylnej ściance urządzenia. Oprócz tego zastosowano także czytnik linii papilarnych, które jest zintegrowany bezpośrednio z ekranem. Te ciekawe funkcjonalności wygląda imponująco, jeśli są w nienaruszonym stanie. W tym celu warto o nie zadbać, aby obudowa Nokia 9 PureView nie uległa jakiemukolwiek uszczerbkowi.

 

Pokrowce, które przypadną do gustu aktywnie korzystającym właścicielom Nokia 9 PureView

W naszej ofercie posiadamy tylko i wyłącznie produkty pochodzące bezpośrednio od producentów, którzy posiadają dużą wiedzę na temat etui Nokia 9 PureView. Ich rozwiązania wykonane są z połączeń materiałów o najwyższej jakości. Cechuje je wytrzymałość oraz zwiększona odporność na uderzenia, otarcia, zarysowania i upadki. Żadne zagrożenie mechaniczne nie wpłynie na poprawne funkcjonowanie ochranianego urządzenia mobilnego. Niespotykany poziom ochrony oraz zachowanie pierwotnego wyglądu, to wszystko w atrakcyjnych cenach i wysokiej dostępności.

Swoboda i dostępność pod ręką

Etui Nokia 9 PureView może być wykonane z eleganckiej skóry ekologicznej, która nada innego wydźwięku całemu urządzeniu. Dodatkowo obudowa Nokia 9 PureView zyska kilka nowych funkcjonalności, jakimi z pewnością są miejsca na karty, gotówkę czy dokumenty. Zamknięcia na magnes, to wsparcie zabezpieczeń, które zapobiegną samoistnemu otwieraniu się pokrowca. Nie ucierpi przy tym przepustowość sygnału, zasięgu czy dojście do wszystkich niezbędnych gniazd oraz przycisków.

Bezproblemowe korzystanie i wzmocniona ochrona

Skórzany case do telefonu, to nowoczesny wygląd oraz wzmocniona ochrona każdej części telefonu. Etui Nokia 9 PureView, to niepowtarzalna okazja na dokładne spasowanie bez odstających i zaginających się elementów. Ranty wystają ponad powierzchnię ekranu, co sprawia, że wyświetlacz nigdy nie będzie miał styczności z powierzchnią, na której jest położony. Obudowa Nokia 9 PureView zyska na ergonomicznym kształcie i to w niewygórowanych cenach.