YOUTAB

Etui Nokia 7.2

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Nokia 7.2 – etui do telefonu


Na Youtab.pl oferujemy wysokiej jakości etui Nokia 7.2, które zachwyci Cię nie tylko innowacyjnymi rozwiązaniami, ale również perfekcyjnym dopasowaniem do telefonu. Oferta naszego sklepu internetowego została dobrana w taki sposób, aby znalezienie idealnego produktu przebiegało szybko i bezproblemowo.

W dziale etui Nokia 7.2 dużą popularnością cieszy się produkt marki SPIGEN należący do typu etui plecki. Ten wysokiej klasy produkt posiadający certyfikat wojskowy. Oferowane w dziale etui Nokia 7.2 akcesorium wykonane zostało z termopoliuretanu, które wyróżnia się nie tylko wysoką wytrzymałością, ale przede wszystkim odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Pogrubione krawędzie etui przy aparacie i kamerze sprawiają, że obiektywy nie dotykają powierzchni, na której położony jest telefon. Wszystkie te cechy powodują, że produkt prezentowany w dziale etui Nokia 7.2 jest szczególnie chętnie wybierany przez najbardziej wymagających klientów.

Chcesz dodatkowo zadbać o profesjonalną ochronę wyświetlacza? Nasz sklep internetowy ceni sobie czas i wygodę klientów, dlatego w naszej ofercie znajdziesz także folie i szkła hartowane LG G6. Poznaj już teraz pełen asortyment i złóż zamówienie, aby przekonać się, że zakupy na Youtab.pl to przyjemność.