Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Nokia 3.4

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Etui do telefonu Nokia 3.4

Jeżeli interesuje Cię perfekcyjne etui do telefonu Nokia 3.4, to jesteś na właściwej stronie. W tej kategorii znajdziesz obudowy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziesz praktyczne etui portfelowe oraz klasyczne etui plecki.

Odpowiadając na potrzeby użytkowników, w tej kategorii oferujemy etui portfelowe marki Dux Ducis. Produkt wyposażony jest w praktyczne miejsce na kartę płatniczą. Dodatkowo ma reprezentacyjny wygląd oraz nie blokuje sygnału GPS, WiFi, ani zasięgu sieci.

Szukasz uniwersalnej, sprawdzonej obudowy? W takim razie koniecznie sprawdź etui plecki marki FLEXJACK. Produkt ten w żaden sposób nie zakłóca korzystania z aparatu i kamery. Oferowane etui do telefonu wyróżnia łatwy montaż i demontaż. Dodatkowo rant wystają ponad powierzchnię ekranu, dzięki czemu nie ma on styczności z powierzchnią, na której położony jest telefon.

Na Youtab.pl oferujemy także folie i szkła hartowane, które doskonale zabezpieczają wyświetlacz przed uszkodzeniami. Poznaj już teraz pełną ofertę i zadbaj o ochronę telefonu.