Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Motorola Moto G8 Plus

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Motorola Moto G8 Plus – etui do telefonu

W tym dziale oferujemy etui do telefonu Motorola Moto G8 Plus. Prezentowane produkty wyróżnia nie tylko nowoczesny design, ale również wysoka jakość wykonania. W tej kategorii oferujemy klasyczne etui plecki, praktyczne z klapka oraz portfelowe, a także nowoczesne magnetyczne.

Doskonała obudowa przede wszystkim w nienaganny sposób musi spełniać swoją praktyczną funkcję. Właśnie z tego powodu tak dużą popularnością cieszy się innowacyjne etui magnetyczne marki YouTab. Produkt zwraca uwagę nowoczesnym połączeniem popularnych pokrowców typu „bumper” oraz „carbon glass”. Dzięki temu zyskujemy etui magnetyczne, którego ramka wykonana jest z aluminium lotniczego, plecki ze szkła hartowanego 9H, natomiast wyświetlacz chroni szkło hartowane 9H.

W tej kategorii znajdziesz także niepowtarzalne etui plecki marki FLEXJACK, które zachwyca funkcjonalnością i nowoczesnymi rozwiązaniami. Ta pancerna obudowa świetnie sprawdzi się bez względu na to, co robisz, zapewniając maksymalną ochronę telefonu. Idealne dopasowanie do urządzenia powoduje, że masz swobodny dostęp do wszystkich przycisków i wejść typu słuchawki, port ładowania czy przyciski boczne.

Na Youtab.pl oferujemy także bogaty wybór folii i szkieł ochronnych, które zapewnią kompleksową ochronę każdemu modelowi telefonu. Sprawdź już teraz pełną ofertę naszego sklepu internetowego i zamów idealny wariant produktu.