YOUTAB

Etui Motorola Moto G7

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Motorola Moto G7 – etui z najtrwalszych tworzyw

Jeśli szukasz obudowy Moto G7, która sprawdzi się jako realna ochrona Twojego telefonu, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w prezentowanej kategorii. Oferujemy etui Moto G7 wykonane między innymi z materiału TPU, skóry ekologicznej oraz bardzo wytrzymałej gumy. Te pancerne akcesoria sprawią, że Twoje urządzenie w końcu będzie miało odpowiednie zabezpieczenie przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Jednocześnie zadbasz także o to, aby korzystanie z telefonu było dla Ciebie bardziej komfortowe.

Ochrona przed zarysowaniem

Proponowane w YouTab.pl modele etui Moto G7 chronią ekran smartfona przed kontaktem z podłożem. Posiadają bowiem ranty, które wystają ponad powierzchnię wyświetlacza. Tego typu rozwiązania zabezpieczają urządzenie mobilne nie tylko na wypadek upadku, ale również zarysowania. Pokrowiec Moto G7 został wyposażony w specjalne wzmocnienie na rogach, dzięki czemu jeszcze lepiej chroni telefon w razie jego upuszczenia. Z kolei precyzyjne wykonanie sprawia, że etui Moto G7 jest idealnie dopasowane do modelu smartfona, do którego jest przeznaczone. Dzięki temu łatwo się je zakłada, ale też nie zagina się oraz nie utrudnia dostępu do wejścia słuchawkowego, ładowania czy do przycisków.

Wygodniejsze korzystanie z telefonu

Jako doświadczony zespół dbamy o to, aby nasz sklep był wyposażony w akcesoria, co do których wysokiej jakości mamy całkowitą pewność. Niezależnie więc od tego, która obudowa Moto G7 trafi w ręce naszych klientów, wiedzą, że otrzymują produkty, które ułatwią im życie. Nasze etui nie blokują dojścia do ważnych portów i przycisków. Sprawiają też, że telefon lepiej leży w dłoni, a dzięki temu istnieje dużo mniejsze zagrożenie, że przypadkowo wypadnie komuś z ręki. Tworzywa, z których wykonywane są osłony na urządzenia mobilne są materiałami antypoślizgowymi, dlatego zapewniają większą przyczepność.

Obudowa w konkurencyjnej cenie

W naszym sklepie zawsze znajdzie się dla Ciebie pokrowiec Moto G7 w dobrej cenie. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe modele osłon na smartfony, a już dziś możesz kupić w YouTab.pl wiele sprawdzonych produktów, które nie jeden raz uchronią Twój telefon przed uszkodzeniem.