Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Motorola Moto G7 Play

(0 wyników)

Motorola Moto G7 Play – zakup etui to konieczność

Jeśli mielibyśmy wskazać tylko kilka elementów wyposażenia telefonu, które trzeba mieć, obudowa z pewnością byłaby w czołówce listy niezbędnych akcesoriów. Mimo że, etui Moto G7 Play wraz ze szkłem hartowanym o twardości 9H to obowiązkowa ochrona Twojej Motoroli, być może wcale nie nabywasz tych produktów od razu po zaopatrzeniu się w telefon. Przyznaj się! Ile zwlekałeś? Niestety, użytkownikom nieraz zdarza się dostrzec konieczność zakupu obudowy Motorola Moto G7 Play czy osłon do innych modeli smartfonów dopiero po pierwszym uszkodzeniu urządzenia. Nie idź w ich ślady! Od razu wybierz wytrzymałe akcesoria.

Obudowa na Motorolę z solidnych tworzyw

YouTab.pl to sklep prowadzony przez zespół pasjonatów, którzy chętnie poszerzają ofertę o nowy, niesztampowy asortyment. Naszym głównym założeniem, jeśli chodzi o etui Motorola Moto G7 Play, jest dostarczanie klientom produktów, które zabezpieczą ich ulubione urządzenia. To dlatego uważnie dobieramy oferowane osłony i dbamy, aby pochodziły wyłącznie od cenionych producentów. Jesteśmy też fanami nowatorskich rozwiązań, dlatego każda oferowana obudowa Motorola Moto G7 Play jest nie tylko świetnie wykonana, ale i posiada ciekawy styl. W końcu telefon stanowi Twoje osobiste urządzenie, z którego chcesz być dumny. Etui Motorola Moto G7 Play daje Ci możliwość wyrażenia siebie i zmiany wyglądu smartfona.

Ochrona kamery i lampy błyskowej

Kiedy wybierasz produkt na telefon, zwróć uwagę, aby osłaniał każdy z jego elementów. Przód możesz, oczywiście, zabezpieczyć za pomocą szkła hartowanego (nawet jeśli wybrałeś etui z klapką), jednak tył i boki urządzenia powinien chronić pokrowiec na Moto G7 Play. Dobrze, kiedy ranty produktu wystają poza powierzchnię ekranu, nie dopuszczając do jego porysowania. Ważna jest również ochrona aparatu i lampy błyskowej. Nie powinny więc one wystawać poza zamontowaną osłonę.

Rozmiary telefonu i etui Moto G7 Play

Każda obudowa Moto G7 Play oferowana w naszym sklepie jest idealnie dopasowana do tego modelu telefonu. Dzięki temu nie zsuwa się z niego, nie zagina i łatwo ją założyć czy zdjąć do czyszczenia. Jednocześnie proponowane produkty nie wpływają w dużym stopniu na grubość urządzenia. Mimo że fundujesz mu najlepszą ochronę, Twój telefon pozostaje lekki i cienki.