Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Motorola Moto G Power 2021

(0 wyników)

Etui do telefonu Motorola Moto G Power 2021

W tej kategorii znajdziesz etui plecki do Motorola Moto G Power (2021). Nasza oferta została dobrana w taki sposób, aby zapewnić optymalną ochronę telefonu w każdych warunkach.

Sprawdź już teraz praktyczne etui plecki perfekcyjnie dopasowane do posiadanego smartfona. Na szczególną uwagę zasługuje produkt marki Youtab. Oferowane etui plecki wykonano z odpornego poliwęglanu oraz elastycznego TPU. Dodatkowo produkt posiada wbudowany uchwyt w kształcie pierścienia. Prezentowane etui plecki jest kompatybilne z uchwytami magnetycznymi. Produkt ma ranty wystające ponad powierzchnię ekranu, dzięki czemu ekran nie ma styczności z powierzchnią, na której jest położony.

Sprawdź już teraz ofertę produktów na Youtab.pl i przekonaj się, że wybór idealnego wariantu to czysta przyjemność. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, do ochrony telefonu podchodzimy w sposób kompleksowy. Właśnie z tego powodu w naszej ofercie znajdziesz także folie i szkła ochronne na wyświetlacz. Poznaj już teraz pełen asortyment i zdecyduj o ochronie Twojego telefonu.