YOUTAB

Etui LG X-Power 3

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

LG X-Power 3 – etui do telefonu

W tym dziale oferujemy etui LG X-Power 3. Prezentowane produkty wyróżnia nie tylko nowoczesny design, ale również perfekcyjna ochrona telefonu. Idealnie dobrane etui LG X-Power 3 to takie, które świetnie sprawdza się bez względu na to, co robisz.
Na Youtab.pl sprzedawane jest etui LG X-Power 3, które wyróżnia się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także wyglądem charakterystycznym dla ponadczasowej klasyki w uniwersalnym wydaniu. Prezentowane etui LG X-Power 3 rewelacyjnie sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale także podczas wakacyjnych wyjazdów, czy spotkań służbowych.

Wśród dostępnego asortymentu dużą popularnością cieszy się etui portfelowe oraz etui z klapką marki Litchi. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów produkt oferowany w dziale etui LG X-Power 3 dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

W dziale etui LG X-Power 3 znajdziesz także etui typu plecki. W tym wypadku na szczególną uwagę zasługuje produkt marki YouTab. Wykonany z połączenia bardzo mocnej gumy oraz materiału TPU wykazuje wysoka wytrzymałość i odporność na upadki, uderzenia, przytarcia i innego rodzaju zagrożenia mechaniczne.

Zależy Ci na kompleksowej ochronie posiadanego telefonu? W takim razie skompletuj zestaw idealny, wybierając folie i szkła hartowane, które również dostępne są na Youtab.pl. Przekonaj się już teraz, jak bogaty asortyment oferujemy i zdecyduj, który produkt doskonale sprawdzi się dla Ciebie lub na prezent dla bliskiej osoby.