YOUTAB

LG V40 ThinQ

(0 wyników)

LG V40 Thinq – etui do telefonu


Wybierając jedno z etui dostępnych w naszym sklepie, masz pewność, że Twój smartfon zacznie się wyróżniać wśród wielu bliźniaczo wyglądających urządzeń. Pokrowce bazują na aktualnych trendach wyznaczanych przez flagowe modele produkowane przez największych producentów. Dodatkowo zapewnisz najwyższy z możliwych poziom ochrony konstrukcji urządzenia, a także unikniesz potrzeby przeprowadzania drogich napraw.

Wybór praktycznego etui dla Twojego telefonu

W zależności od tego, jakiego stopnia ochrony i funkcjonalności oczekujesz od case’a, możesz wybrać pośród modeli dostępnych w bogatej ofercie youtab.

Etui CLEAR VIEW dla LG V40 ThinQ

Wybierz pokrowiec Clear View, aby móc korzystać z praktycznego rozwiązania, jakim jest transparentna klapk. Umożliwia ona szybki podgląd informacji na wyświetlaczu urządzenia. Zastosowanie termoplastycznego poliuretanu zapewnia wysoki poziom ochrony. Nie ogranicza zasięgu sieci komórkowej, siły sygnału GPS lub WiFi. Precyzyjne wykonanie daje możliwość swobodnego korzystania ze wszystkich przycisków i slotów. Dostępny jest w kilku odcieniach kolorystycznych.

Eleganckie i praktyczne etui dla LG V40 ThinQ

LITCHI jest pokrowcem w formie portfela, który posiada zaprojektowaną przestrzeń do przechowywania dokumentów, kart bankomatowych lub banknotów. Dostępny w kolorze brązowym i czarnym. Zapewnia bezpieczny transport urządzenia dzięki solidnemu zamknięciu na magnes. Został specjalnie zaprojektowany pod konkretny model, co zapewnia idealne spasowanie i swobodne korzystanie ze wszystkich przycisków i złączy bez potrzeby zdejmowania pokrowca.

Plecki SPIGEN RUGGED ARMOR

Etui spełnia najwyższe normy wytrzymałościowe dla zapewnienia jeszcze lepszego bezpieczeństwa smartfona, co potwierdza certyfikat militarnego standardu MIL-STD. Wyprodukowane zostało z wytrzymałego tworzywa TPU, który chroni obudowę urządzenia. Nie wpływa niekorzystnie na zasięg sieci komórkowej oraz moc sygnału np. GPS czy WiFi. Jego powierzchnia pokryta jest materiałem antypoślizgowym. Specjalna konstrukcja ramki zabezpiecza dodatkowo ranty telefonu przed uszkodzeniami. Wystająca ramka wokół aparatu ma za zadanie dodatkowo chronić go przed przypadkowymi zarysowaniami.

Nie martw się dłużej o bezpieczeństwo Twojego telefonu. Zamów na www.youtab.pl etui do LG V40 ThinQ, a także szkło hartowane dla ochrony wyświetlacza przed zarysowaniami lub całkowitym zniszczeniem.

Wyślij Nam Wiadomość