Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui LG K50S

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

LG K50s – etui do telefonu

Interesuje Cię etui do telefonu, które w pełni odpowie na Twoje potrzeby? W tej kategorii znajdziesz etui do LG K50S z klapką oraz plecki, które z łatwością zwrócą Twoją uwagę szykownym wyglądem oraz funkcjonalnością.

Poznaj już teraz eleganckie i praktyczne etui plecki marki FLEXJACK. Produkt zwraca uwagę perfekcyjnym dopasowanie do modelu telefonu, dzięki czemu nie odstaje oraz się nie zagina. Oferowane etui plecki wykonano z wysokiej jakości materiału antypoślizgowego, który zapewnia doskonały uchwyt dłoni i zapobiega samoistnemu wysunięciu się. Produkt dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby współczesnego konsumenta.

Na szczególną uwagę zasługuje także etui z klapką marki Youtab. Produkt nie tylko szykowanie się prezentuje, ale również wyposażone jest w przezroczystą klapkę. Posiada także specjalną powłokę chroniącą przed zabrudzeniami, a zwłaszcza nieestetycznymi odciskami palców.

Postaw także na ochronę wyświetlacza, wybierając szkła i folie ochronne dostępne na Youtab.pl. Sprawdź pełen asortyment i zamów produkty, które sprawią, że Twój smartfon będzie odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.