Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui LG K50

(0 wyników)

LG K50 – etui do telefonu

W tej kategorii znajdziesz bogaty wybór etui z klapką, etui plecki, a nawet etui pancerne oraz portfelowe. Na szczególną uwagę zasługuje praktyczne etui z klapką. Marka Youtab oferuje ciekawy wariant wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego TPU. Produkt idealnie dopasowany do telefonu pozwala na niczym nieograniczony dostęp do wszystkich złączy i portów. Prezentowane etui na telefon wyposażone zostało w praktyczną podstawkę, która umożliwia postawienie smartfona w pozycji horyzontalnej.

Jeżeli szukasz etui, które zachwyci Cię wysoką jakością ochrony w każdych warunkach, koniecznie sprawdź etui pancerne. Produkt marki Youtab cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród klientów lubiących ekstremalne doznania. Prezentowane etui pancerne wykonane jest z połączenia bardzo mocnej gumy oraz materiału TPU, które gwarantują wysoką wytrzymałość i odporność na upadki, uderzenia, przytarcia i innego rodzaju zagrożenia mechaniczne.

Sprawdź już teraz ofertę produktów na Youtab.pl i przekonaj się, że wybór idealnego wariantu to czysta przyjemność. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, do ochrony telefonu podchodzimy w sposób kompleksowy. Właśnie z tego powodu w naszej ofercie znajdziesz także folie i szkła ochronne na wyświetlacz. Poznaj już teraz pełen asortyment i zdecyduj o ochronie Twojego telefonu.