Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui LG K41s

(0 wyników)

LG K41s – etui do telefonu

W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości etui z klapka, portfelowe oraz plecki. Możesz także zdecydować się na wariant pancerny. Bogaty wybór produktów sprawia, że na Youtab.pl każdy klient znajdzie model idealny nie tylko dla siebie, ale również na prezent.

Wśród oferowanych produktów dużą popularnością cieszy się klasyczne etui plecki marki FLEXJACK. Dla wygody użytkowników model ten dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Produkt zwraca uwagę perfekcyjnym przyleganiem do obudowy telefonu. Prezentowane etui plecki zapewnia swobodny dostęp do wszystkich przycisków i wejść.

Na szczególną uwagę zasługuje także etui portfelowe marki LITCHI. Wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej, doskonale sprawdza się zarówno na co dzień, jak i w czasie spotkań towarzyskich czy biznesowych. Dzięki temu prezentowane etui portfelowe cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także folie i szkła hartowane, które zadbają o ochronę wyświetlacza. Sprawdź już teraz pełną ofertę i wybierz rozwiązanie optymalne dla Twojego telefonu.