YOUTAB

Etui Huawei Y5p

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Huawei Y5p – etui do telefonu

Szukasz etui do telefonu, które jest nie tylko w pełni funkcjonalnie, ale również starannie wykonane? Na Youtab.pl znajdziesz wyłącznie produkty najwyższej klasy. W tej kategorii oferujemy etui portfelowe, plecki oraz z klapką.

Wśród dostępnego asortymentu dużą popularnością cieszy etui portfelowe marki Dux Ducis. Wyposażony w magnes wbudowany od wewnątrz zapewnia doskonałą stabilizację pozycji telefonu w obudowie. Produkt wyposażony jest w wygodne miejsce na kartę płatniczą oraz zapewnia doskonały dostęp do wszystkich slotów i złączy bez konieczności wyjmowania telefonu z etui.

Na szczególną uwagę zasługuje etui plecki marki Flexjack. Produkt doskonale sprawdza się na co dzień, ponieważ w żaden sposób nie zaburza korzystania ze smartfona. Oferowane etui plecki jest idealnie dopasowane do telefonu, przez co korzystanie z aparatu czy kamery nie stanowi żadnego problemu. Pokrowiec dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, aby spełnić oczekiwania naszych klientów.

Dodatkowo oferujemy także wysokiej jakości folie i szkła hartowane. Poznaj już teraz pełen asortyment i przekonaj się, że telefon wyposażony w odpowiednią ochronę posłuży Ci zdecydowanie dłużej.